Intalniri spontane

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Unde a pierdut din cai?
    '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

    sigpic

    Comment


    • Azi dimineata la Timpuri Noi. Salut!
      Click image for larger version

Name:	uploadfromtaptalk1482137581166.jpg
Views:	1
Size:	46.6 KB
ID:	723332

      Sent from my Absolut bottle.
      The other car : SAAB 900NG / 2.0 Turbo / Stock / Black. (SOLD)
      https://www.instagram.com/iamrusu/

      Comment






      • Eu eram pieton, la volanul HR-V ului o doamnă!
        Pur și simplu arata mai bine decât generația actuală...Probabil din cauza eleronului, dar m-a surprins foarte plăcut!
        Salutari șoferului, deși mă îndoiesc sa fie pe aici...

        sent with the speed of light

        Comment


        • Originally posted by scarr View Post




          Eu eram pieton, la volanul HR-V ului o doamnă!
          Pur și simplu arata mai bine decât generația actuală...Probabil din cauza eleronului, dar m-a surprins foarte plăcut!
          Salutari șoferului, deși mă îndoiesc sa fie pe aici...

          sent with the speed of light
          Are un tips fake
          '01 Honda Civic Type R EP3

          Comment


          • A exagerat cu gumele mai rau decat am facut-o eu pe SX4. Nici nu s-a decis la tuning, e o combinatie de masina sport (eleron, tobe) cu All-terrain. )
            '02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

            Comment


            • Nu știu dacă gumele alea le-a luat pentru partea lor practica sau pentru cea estetică. Pe asfalt cred ca sunt un chin.
              Mie, ca necunoscător, îmi place cum arată mașinuța


              sent with the speed of light

              Comment


              • Alea sunt de noroi la ce crampoane au pe lateral. Nu cred ca are sasiu HR-V-ul incat sa fie nevoie de asa ceva. Poate era si doar tractiune fata. ) Dar da, asa nu arata rau.
                '02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

                Comment


                • Tractor care arata foarte bine. Nu are 4x4, ar fi scris 4wd in loc de bivolul ala. Tipsul ala e la deruta, la RAR ies noxele bine.
                  ex skateboard, sosete flausate alunecatoare pe parchet, masinute de fier, tenisi Dragasani

                  Comment


                  • Salut fst !
                    Cred ca ne-am intalnit ieri pe E85 ?
                    Bafta !

                    Comment


                    • Originally posted by botz View Post
                      Salut fst !
                      Cred ca ne-am intalnit ieri pe E85 ?
                      Bafta !
                      Salut.
                      Eu eram
                      Toate cele bune
                      '16 BMW 520xd
                      '15 FK2
                      ex '10 CU1
                      ex '07 CL7

                      Comment


                      • O spontana astazi cu colegul Skakiur (Honda Accord 2.0i) in parcarea de la gondola din Poiana Brasov. Mai era un Accord Type-S alb daca am retinut eu bine cu numere de DB.
                        Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                        Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                        ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                        ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                        Comment


                        • Civic VIII 5d B210WWX negru cu un soi de pokemon (mov?) fosforescent pe grila ("ciobul") dintre faruri l-a mai văzut careva?
                          De colecţie, merita pozat, dar n-am avut cum. Lansez o provocare pentru o sesiune foto incognito.
                          '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

                          Comment


                          • Spontana azi cu Polish Sibiu (intre Ighisu Vechi si Altana) si cu BV26CAT pe DN1 (spre Sibiu).
                            Salutari si aici!

                            Comment


                            • Spotted @fst in zona centrala, in dimineata asta. Salutari! (Am disparut destul de rapid, eram pe graba - ca de obicei )
                              Nu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...

                              http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Andrei+V/

                              Comment


                              • Originally posted by Wagner View Post
                                Spotted @fst in zona centrala, in dimineata asta. Salutari! (Am disparut destul de rapid, eram pe graba - ca de obicei )
                                dormisem 4h dupa un weekend de 3500km, deabia vedeam pe unde merg.
                                '16 BMW 520xd
                                '15 FK2
                                ex '10 CU1
                                ex '07 CL7

                                Comment

                                Working...
                                X