Intalniri spontane

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multi ani cu sanatate Adytzu ati mai gasit pe Raluca la receptie?

    Comment


    • Multam', baieti, pentru urari si primirea calduroasa. De fapt, nici nu ma asteptam la altceva din partea voastra. Pacat ca totul a fost asa, inopinat, si nu am avut cum sa va anunt din timp. Dar, eu zic ca ne-am simtit bine pana la urma, nu?

      Primus, ntzzz...plecase fata...cat sa ma astepte?
      Dar mi-a lasat pe masa, in camera, un platou cu prajituri si un bilet cu La Multi Ani!

      Pe bune, fara gluma...
      Mazda 6, benzina, 2.0l, 147CP
      Echipare TE Plus

      Comment


      • O intalnire aseara la Gara de Nord cu varulmaftei, el tot pe moto si eu tot in masina. Salutare si aici.
        '17 Civic TypeR FK8 Championship White
        '08 RAV4 2.0 VVTi 4WD
        ex : 06' Civic 5d 2.2 i-CTDI 140cp
        ex: '09 Civic TypeR Nighthawk Black

        Comment


        • salutare, vad ca nu te abati de la acest traseu, il faci zilnic
          sigpic

          Comment


          • un Civic hatch negru generatia anterioara (EP3 - like), cu numar GJ-xx-JDM, m-a lasat sa ies de pe o straduta secundata. Salutari si aici
            2006 Accord CL7 2.0 MT

            Comment


            • Era cel de vanzare depe forum

              Comment


              • FN2 CW cu numere rosii in Mamaia, in fata hotelului Victoria orele 05.00
                ex.Civic i-CTDi ; Accord i-DTEC & X6 3.0d

                Comment


                • Zarit azi Shadow la Teliu, dar aveam vodafone-ul mort si n-am avut cum sa-l sun.
                  Si un 5D identic cu al meu , B-091903, pe la Sir, acum 1 ora.
                  The things you are scared of, are usually the most worth while...
                  If you wanna FLY, at least FLY BLACKsigpic ->

                  Comment


                  • Originally posted by Corbu' View Post
                    Zarit azi Shadow la Teliu, dar aveam vodafone-ul mort si n-am avut cum sa-l sun.
                    Si un 5D identic cu al meu , B-091903, pe la Sir, acum 1 ora.
                    Si eu iti vazusem masina parcata acolo...dar cand am incercat sa te sun avea-i tel inchis...
                    www.MobShop.ro www.Mobila-online.ro

                    Mitsubishi Evolution X MR - Wicked White

                    EX - Honda Civic Type-R FN2 - Milano Red
                    Honda .:. Injen : HKS : CPL Racing : EXEDY : Quaife : Mugen : Hondata : BLoX : OMP : Recaro : Yokohama : OZ : JVC : DLS : Alpine : Focal : 3M : Ferodo .:. Type-R

                    Comment


                    • Originally posted by cryo View Post
                      un Civic hatch negru generatia anterioara (EP3 - like), cu numar GJ-xx-JDM, m-a lasat sa ies de pe o straduta secundata. Salutari si aici
                      e in fata cladirii noastre acum, i-am lasat o carte de vizita

                      Originally posted by LeviMar View Post
                      Era cel de vanzare depe forum
                      tot de asta ziceai? ala de vanzare era un EP3 cu numar de Dolj si in 2 culori (oranj-negru). asta de care zicem aici e negru complet, EP1/2 si cu numar de Gorj

                      Comment


                      • Originally posted by primus View Post
                        tot de asta ziceai? ala de vanzare era un EP3 cu numar de Dolj si in 2 culori (oranj-negru). asta de care zicem aici e negru complet, EP1/2 si cu numar de Gorj
                        LeviMar se referea la acesta.

                        Comment


                        • merci, am facut o confuzie

                          Comment


                          • Civicul de care vorbeam apartine acum colegului Sakerut, ne-am intalnit ieri in trafic si-am schimbat doua vorbe
                            2006 Accord CL7 2.0 MT

                            Comment


                            • O spontana mica cu razvant ieri pe la Unirii!

                              Salutare maestre!
                              Ma intreba Deeana ce culoare e masina ta si m-a cam blocat
                              E crem sidefat cameleon? gri sidefat cameleon? sau ce culoare e frate ca la un moment dat se vedeau vreo 4-5 culori diferite pe masina ta!
                              ......*** HD-08-EFK ***...... .. .....*** HD-12-DEE ***
                              ..........Daca ma claxonezi in trafic am sa iti spun ce a zis Clarkson despre masina ta !!!

                              Comment


                              • Am vazut azi in Iasi un civic sedan grena B-111-KNS. Odata m-am intersectat cu el pe la Hotel Traian si a doua oara l-am vazut prin Copou. Sunt aproape sigur ca l-am mai vazut prin Bucuresti acum vreo luna si jumatate.
                                Este pe forum proprietarul?

                                Comment

                                Working...
                                X