Intalniri spontane

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stai linistit, nici eu nu eram chiar ok. In plus, daca nu mai am suporti de numere Hondafan, sunt mai greu de recunoscut
    Nu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...

    http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Andrei+V/

    Comment


    • Intalnire ieri noapte cu un Accord CU pe Petricani. Ne-am alergat pe virajele alea, din pacate eram cu Fordul .
      '01 Honda Civic Type R EP3

      Comment


      • Spotted B 861 AXN (CRV cu sticker HondaFAN) ieri in jurul orei 10:20 in zona str. Sibiu - AFI Cotroceni. Salutare

        Comment


        • Te salut si eu...!
          O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

          Comment


          • Salut CRX cu numarul B .. KNS si trapa Rising Sun!

            Comment


            • FN2 argintiu, B XXX TOY e pe aici ? Neata de azi dimineata de pe Logofat Tautu .
              The other car : SAAB 900NG / 2.0 Turbo / Stock / Black. (SOLD)
              https://www.instagram.com/iamrusu/

              Comment


              • Am văzut câteva Honda in rosiorii de Vede. Numai azi doua: un Type-R crem cu nr de B-xxx-??? Nu mai rețin numărul și un civic hatch gen 8, BN-70-WXY. Sunt pe forum?
                '10 CR-Z 1.5 i-VTEC IMA
                Ex: '15 Civic 4D 1.8 i-VTEC

                Comment


                • Eu tot vad in parcarea de la Apaca un CTR 2016 cu numarul WI 730 S... CTR alb. Daca e pe aici, salutare Astazi statea cu botul masinii catre o alta Honda Civic mk8, rosie. Frumoase amandoua

                  Comment


                  • @ RupeOase: E http://www.hondafan.ro/forum/showthr...ype-R-GT-White
                    '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                    sigpic

                    Comment


                    • Salutare
                      "In 30 years, Honda has made 15 million V-Tec System and they have never, not even once single failure" - Jeremy Clarkson Top Gear.

                      The Power of Dreams

                      Comment


                      • TM-XX-HND vazut azi la catedrala S2000 visiniu cu jante late SSR albastre, arata spectacol!
                        ex skateboard, sosete flausate alunecatoare pe parchet, masinute de fier, tenisi Dragasani

                        Comment


                        • salutare
                          un s2000 prin mogosoaia vineri, @kmr tu erai? n-am apucat sa vad mai bine.
                          '16 BMW 520xd
                          '15 FK2
                          ex '10 CU1
                          ex '07 CL7

                          Comment


                          • Da, da, eu eram Salutare și aici, te-am văzut cam tărziu.
                            I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                            My cars:

                            '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                            '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                            '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                            '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                            EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                            EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                            EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                            EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                            EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                            EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                            Comment


                            • Spotted AG 16 JMD Civic cred EP2 cu numarul 16 la McDonald's-ul de la Ciurel eram pe banca afara cu prietena, ne uitam la voi

                              Comment


                              • Spotted din nou AG 16 JDM la Jumbo , sambata spre seara

                                Comment

                                Working...
                                X