Propuneri de subiecte ale saptamanii

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Propuneri de subiecte ale saptamanii

    In acest topic, fiecare e liber sa propuna cel putin un subiect al saptamanii care nu s-a mai discutat.
    Doar propuneti, nu si dezbateti.
    Toate propunerile vor fi luate in considerare si se vor creea noi subiecte pe baza lor.

  • #2
    Fara pic de rautate eu propun un subiect...
    "Este masina mea (Honda) cea mai buna ?"

    Comment


    • #3
      Am sters eu tot ce era offtopic. Fac apel INSISTENT la respectarea regulilor.
      Aici scrieti doar propunerea, fara alt comentariu sau reply la propunerea anterioara..

      Comment


      • #4
        suntem oare toti posesorii de honda si pasionati de honda??este suficient de mediatizata si definita coceptia HONDA?astept pareri.
        ex CL7 AT 2006
        CN1 Sport 2005
        KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

        "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

        Comment


        • #5
          ar trebui ca noi,toti cei pasionati de honda si navigatori pe acest forum,sa facem ceva si sa influentam politica restrictiva de importuri de la HTRO???EX:sunt modele care nu se mai importa!!!!culori la anumite modele(accord rosu!!!) elementele de croserie..body-kit EURO-R...si altele.multumesc.
          ex CL7 AT 2006
          CN1 Sport 2005
          KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

          "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

          Comment


          • #6
            Poate o sa-si revina in urmatoarele luni................dar parca trec asa de greu........
            Eu as vrea un Accord rosu, iar mamy meu unul negru.............sa vina banii si poate o luam jumi-juma :P
            Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
            ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

            Comment


            • #7
              Azi la meeting am aflat lucruri bune de la Asko despre situatia livrarilor. Se livreazaaaaa! Mai mult, sunt Accorduri pe stoc. Amazing. In curand vei putea ALEGE Honda, nu vei mai fi obligat sa iei ce e pe stoc.
              Daca as avea bani de Audi... mi-as lua doua Honde.
              LE: Am facut rost de bani de Audi, prin urmare...
              Accord 2006 2.0 ES M/T
              Civic HB 2007 1.8 Sport M/T
              Raising money for...the third H

              Comment


              • #8
                livrari

                asa e si la Brasov livrarile merg mult mai rapid decit anul trecut masinile nu prea mai apuca sa vada show room-ul.vinzarile la honda au crescut simtitor inclusiv noul CR-V care arata super.

                Comment


                • #9
                  Sunt posesorii de Honda noi reticenti in fatza celor cu modele mai vechi? Cum ar fi Prelude, Civic-uri si accord-uri mai vechi?
                  Supravirarea este cand se sperie pasagerii. Subvirarea este cand se sperie soferul!!!

                  La Multi KM, masinutza mea... Peste 245k km. and counting... Accord4 Quality Rules!

                  Comment


                  • #10
                    Raspuns: NU ! Nu sunt absolut deloc, ba din contra ! :d

                    Comment


                    • #11
                      nu neaparat dar... nu inspira atata curiozitate cum face un accord nou...dar daca ne uitam in spate ce avea un accord ca al meu sau ca al tau pe el.. fata de concurenta.. atunci e ceva..

                      Comment


                      • #12
                        In ce sens reticenti? Cine a intrat abia acum in contact cú Honda si sa zicem are si o cultura auto mai slabuta, e posibil sa nu dea mare atentie modelelor mai vechi, dar asa cum spune quciksand, daca cineva ar avea ocazia sa le explice cate ceva despre acele modele, sigur si-ar mai schimba din atitudine.
                        In rest noi stim ca nu toti soferii sunt (mari) fani ai marcilor pe care le conduc, deci intrebarea e valabila pentru orice marca.
                        HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                        Comment


                        • #13
                          pai udo cred ca a atins un subiect interesant.......haideti sa facem un topic numai cu modele vechi si sa le asezam in ordinea cronologica.in acest fel putem deschide un topic..ISTORIA MODELELOR HONDA!!!cei care le detin vor fi realmente bucurosi iar noi vom putea invata cate ceva......
                          ex CL7 AT 2006
                          CN1 Sport 2005
                          KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

                          "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

                          Comment


                          • #14
                            Problema e ca nu 90% din ce se misca aici pe forum sunt masini noi, iar cei 10% ori nu (mai) activeaza forumul ori s-au saturat sa-si prezinte masina.
                            Dar am eu o propunere noua, subiect pe care il voi deschide deci saptamana viitoare.
                            "Doua Honde in familie - De ce?"
                            HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                            Comment


                            • #15
                              E bun subiectul. Se face. :wink:

                              Comment

                              Working...
                              X