"Meseriile" posesorilor de Honda din Romania ?!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by CatalinP
    Esti convins ca ai voie sa le postezi?
    Eu nu m-aș risca .

    neumaticos FALKEN FK 452,placute EBC Greenstuff, leduri albe interior , prezoane VISION Motor Sport, Huse rezervor lichid de frine marca SPOON , Xenon.. mulles FK

    Comment


    • Am scos pozele si am postat altele din muzeu

      Comment


      • Adio Porsche !!!
        Am intors o alta pagina din cartea vietii mele. Am lasat totul in urma fara nici un regret.

        Comment


        • avocat si mai stiu un avocat ce a avut accord dar l-a dat pe un bmw f10. bietul nu stie ce prostie a facut

          Comment


          • Am fost expert pe fonduri europene...stres mult, munca multa si bani putini. Mi-am bagat si am plecat si din domeniu si din tara 😂. Acum lucrez la o companie de inchirieri masini in afara, imi pica pe mana tot felul de masini de la Smart pana la Range Rover insa cand termin programul si ma urc in Accord simt ca am facut alegerea corecta. Ce incep sa regret e faptul ca nu e automata. Ma gandesc serios sa o schimb pe noul model automat.

            Enviado desde mi Aquaris_M4.5 mediante Tapatalk

            Comment


            • Este a doua oara cand scriu asta, pt ca prima data de pe telefon expirase sesiunea si n-am putut sa postez... va dati seama frustrare.

              In Ro am lucrat ca graphic-designer vreo 10 ani pe la diferite ziare nationale si agentii de publicitate. Stres cat cuprinde si par alb de la 27 - la un moment dat, tata avea mai putin par alb ca mine!
              In uk, m-am bagat pe calitate, si acum sunt Quality Assurance in industria auto. Am sa va spun un secret, dar sa ramana intre noi parti destul de importante din caroserie sunt lipite cu banda dublu adeziva, defecte cosmetice sunt corectate cu creionul negru sau markerul care pica la prima spalare sau ploaie ) si lucrez cu componente pentru jaguar, aston martin, volvo, ceva ford si Honda... DAR Honda are niste tolerante doar ca sa nu spuna lumea ca nu au scris si ei nimic (0.25mm de 2-3 ori in functie de fata, la 300 mm distanta - adica aproape perfect). Nu stiu de Mercedes, dar mi se pare ca la BMW mai sunt astfel de standarde... toyota e depasita, deci nu intra in calcul.

              Comment


              • Software Developer ( Fullstack ), site-uri, aplicatii corporate.. d-astea :P
                '07 Civic 5D 1.8 MT Executive Alabaster Silver Metallic

                Comment


                • Lucrez ca developer la NTT Data Corporate.

                  Comment


                  • Fain. Sau, cel putin, asa cred
                    "Liniutele sunt pentru masini rapide, curbele sunt pentru soferi rapizi" - un film

                    '08 Civic Sedan ES 1.8 M/T Neutron Blue

                    Comment


                    • Profesor de........3 materii!

                      Comment


                      • IT-st incurabil
                        DarthMaul40
                        Senior Member
                        Last edited by DarthMaul40; 03-01-19, 08:35.

                        Comment


                        • Law enforcement


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

                          Comment


                          • Logistica

                            Comment


                            • IT
                              Honda pare sa fie masina it-istilor
                              CivicX 1.5T 2017 + VFR 1200F 2015

                              Comment


                              • Cred ca e meseria cu cei mai multi practicanti in Romania !

                                Comment

                                Working...
                                X