Stickere Hondafan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Avand in vedere ca Udo a platit din buzunarul lui stickerele si ni le-a oferit moca, eu zic ca totusi sunt bune, daca sunt puse pe luneta sau pe geam deasupra.

    Comment


    • #32
      Dar putem sa facem si noi, nu costa asa de mult un sticker daca facem mai multe. Eu am pe cineva ca imi face stickere si daca ne combinam honda + pejo obtinem un pret bun la buc.
      Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
      Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

      ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
      ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

      Comment


      • #33
        Originally posted by BogdanCTR
        Avand in vedere ca Udo a platit din buzunarul lui stickerele si ni le-a oferit moca, eu zic ca totusi sunt bune, daca sunt puse pe luneta sau pe geam deasupra.
        Sper sa nu ma intelegi gresit, stiu ca sunt moca si nu cautam calul de dar la dinti.
        Pur si simplu intrebam pentru ca am incercat sa il lipesc pe luneta si nu imi place cum se vede.
        Doc: daca sefii nostrii de pe hondafan ne dau voie eu ma bag
        Hobby electronics - http://dics.voicecontrol.ro/

        Comment


        • #34
          Eu dau voie oricui si ii si trimit ce ii trebuie (HQ), doar sa ramana la sigla originala si culoarea sa rosie. Si bineinteles domeniul dedesupt.
          Personal nu-mi plac cele mari gen VW FORUM, iar eu o sa tin doar ceva mic si discret pe masina mea, dar cine crede ca se merita, sa incerce in doua marimi.
          HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

          Comment


          • #35
            Mie nu prea imi place ideea de sticker 'plin'.
            Mai bine ar da doar literele,cred ca stiti cum zbun.
            Vtec Junkie B16a2.

            Comment


            • #36
              La asta m-am gandit si eu. Avem de ales 2 variante: plotter cu litere separate sau serigrafie cu folie transparenta.
              Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
              Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

              ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
              ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

              Comment


              • #37
                Si daca tot va ganditi sa faceti unele imbunatatite (multumim hondatu pentru cele actuale) ar fi bine s le facem sa se lipeasca pe partea cealalata, sa poate fi puse pe dinauntru.
                Daca as avea bani de Audi... mi-as lua doua Honde.
                LE: Am facut rost de bani de Audi, prin urmare...
                Accord 2006 2.0 ES M/T
                Civic HB 2007 1.8 Sport M/T
                Raising money for...the third H

                Comment


                • #38
                  Fara suparare dar stickerele din primul post arata oribil. Eu nu as lipi asa ceva pe masina (daca as avea Honda), strica total aspectul masinii ca arata de parca ar fi un logo decupat dintr-o revista.

                  Eu zic sa il ascultati pe Doc si sa faceti transparente pentru luneta, eventual de culoare alba, alea sunt decente si majoritatea altor forumuri au si dau bine pe masini...
                  Nu am (inca) Honda...

                  Comment


                  • #39
                    cred ca exagerezi.... sunt ok, nu strica nici un aspect al masinii (cel putin din punctul meu de vedere - impartasit se pare si de altii). Mai mult, au fost persoane care au vazut stickerul si mi-au cerut (apropo, mi s-a epuizat stocul, ce mai dau oamenilor? )

                    Eu spun ca arata decent. Anyway, nimeni nu e obligat sa le poarte, daca este de parere ca strica aspectul.



                    P.S. legat de alte stickere pe luneta, nu mi se pare ca dau grozav. Am tot fost "imbiat" cu diverse stickere ale diverselor "cluburi", dar i-am calmat spunandu-le ca singurul sticker de pe masina mea va fi cu Hondafan.
                    2006 Accord CL7 2.0 MT

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by cryo
                      (apropo, mi s-a epuizat stocul, ce mai dau oamenilor? )
                      Treci pe la mine si rezolvam :wink:

                      Comment


                      • #41
                        Eu sincer nu mi-as lipi asa ceva pe masina, in primul rand nu pe caroserie, in al doilea rand, as cauta sa-mi fac transparent macar.
                        Nu am (inca) Honda...

                        Comment


                        • #42
                          Draga Alex, eu am 2 pe dacia mea alba si dau bine :lol:

                          http://hondafan.etp.ro/gallery/v/tokyodream/
                          Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
                          ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by A l e x
                            Eu zic sa il ascultati pe Doc si sa faceti transparente pentru luneta, eventual de culoare alba, alea sunt decente si majoritatea altor forumuri au si dau bine pe masini...
                            Sticker cu Honda alb? Culoarea trebuie sa fie rosie rau de tot. Nu degeaba modelele 'nasoale' au logo rosu.
                            Civic '03 1.6 VTEC II
                            Accord '06 2.4 M/T

                            Comment


                            • #44
                              Eu as propune suporti de numere personalizati (cu scris rosu sau alb).

                              Comment


                              • #45
                                Si eu cum pot primi cateva stickere poate pacalesc si pe altii din firma sa isi lipeasca.In total vreo opt HONDE prin ograda.

                                Comment

                                Working...
                                X