Stickere Hondafan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Cu placere, cu placere! :supz: artyman:
    Mi-a fost garantat ca daca in primele 3 zile de la lipire nu se umbla la el - in special spalare - va tine lejer 3 ani! Ceea ce zic eu ca e rezonabil.
    Nici la Bucuresti si nici la Iasi nu sunt atatia oameni care sa-si lipeasca stickere, deci ce aveti acolo ar trebui sa va ajunga si ca rezerva pentru data viitoare.
    HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

    Comment


    • #17
      Oh, sunt catalogat "ajutor de sef de trib"

      Din pacate masina e in service ops: cand va iesi din service in mod sigur trec la treaba

      Hondatu, multumesc pentru sticker.
      '13 CR-V 2.2 i-DTEC Lifestyle M/T

      Comment


      • #18
        Oare arata bine?
        '13 CR-V 2.2 i-DTEC Lifestyle M/T

        Comment


        • #19
          E treaba fiecaruia unde si-l pune, eu l-as recomanda pe luneta. Asa l-am pus si eu.
          HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

          Comment


          • #20
            mai sunt domnule stik-uri hondafan?

            daca mai sunt poate ne vedem intr-o seara sa imi inmanezi si mie unu
            \_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
            I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
            _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

            Comment


            • #21
              Mai sunt destule. :wink: Vineri seara facem o spontana Hondafan cu membri care n-au reusit sa vina la gratar si dau si stickere.

              Comment


              • #22
                ar fi perfect
                \_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
                I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
                _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

                Comment


                • #23
                  JKV, amicul ala al tau care a facut stickerele alea de lipit pe rama numarului mai poate face inca 20 de perechi? De data asta fond alb, scris rosu, font Honda. Sa-mi dai un pm cu pretul total. Mersi.

                  Comment


                  • #24
                    bre... nu mi-ai dat si mie... ... :P
                    The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                    DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                    Comment


                    • #25
                      Ca sa-i faci, bre...a venit S2K-ul si am uitat de tot. Desi aveam sticker-ele la mine.
                      Duminica viitoare. :wink:

                      Comment


                      • #26
                        Atunci, duminica viitoare o sa fac pe dracu'n patru sa vin si eu. Vreau si eu stickere!
                        "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                        "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                        Comment


                        • #27
                          Spuneti-mi voi, oameni buni, la ce ora vreti sa fie intalnirea, numai sa veniti. Sincer, devine deja inutil sa confirmam si sa nu prea mai vina nimeni.

                          Comment


                          • #28
                            imi cer scuze ca nu am venit duminica asta, dar a intervenit ceva neasteptat si a trebuit sa anulez. Im pare rau mai ales ca am ratat intalnirea cu s2k
                            Accord 2.0i LS 2006/MT Arctic Blue

                            Comment


                            • #29
                              Duminica asta, la garatar, am stickerele cu mine, deci un motiv in plus sa veniti. :wink:

                              Comment


                              • #30
                                Dar stickere ceva mai discrete nu exista ? Sunt prea stridente rosu pe alb mai ales daca incerci sa fi vazut ca o persoana serioasa intr-o masina serioasa de culoare inchisa
                                Stiu ca se vad mai bine dar parca e prea mult
                                Hobby electronics - http://dics.voicecontrol.ro/

                                Comment

                                Working...
                                X