Stickere Hondafan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stickere Hondafan

    Am primit de la Herr Hondatu stickerele Hondafan prin posta.

    Arata cam asa (comparativ cu un Nokia 6230i):



    Sunt in total, 12 foi a cate 7 stickere cu Hona fan scris simplu (deci 84) si 14 foi tot a cate 7 stickere scris Hondafan cu site-ul dedesubt (deci 98). Ma rog, eu ii cerusem 40 si 40 lui Udo, dar asta e, a fost mai generos. :lol:
    Eu mi-am pus unul simplu pe geamul din fata, sus de tot pe mijloc, si unul pe spate cu site-ul, la fel.

    Singura problema e ca sunt pe fond alb si s-ar putea sa nu va placa, unora. Dar sunt ok, pana la urma, e mai bine asa ca se vede mai bine scrisul. Puse undeva, cat mai discret, neaparat pe geam, chiar nu dau rau.
    Pana la urma, n-ar fi o obligatie, dar e bine sa ne recunoastem asa, din cand in cand prin oras. Mai ales ca nu trebuie sa platiti nimic pentru ele. :wink:

    Daca le vreti mai devreme, convocam o intalnire spontana, daca nu, ramane pe 9 Aprilie.

  • #2
    pentru cei din provincie, cum putem face?
    se poate trimite scrisoare (daca incape intr-un plic) recomandata cu plata la destinatie? (ca sa nu cheltuiasca cineva de-aiurea)
    2006 Accord CL7 2.0 MT

    Comment


    • #3
      Din ce am inteles, pt Iasi va trimite Hondatu prin Ati...sau nu? Hondatule, cum a ramas treaba?

      Comment


      • #4
        aa, ar fi super asa
        2006 Accord CL7 2.0 MT

        Comment


        • #5
          Scrisoarea catre ATI a plecat sambata trecuta si e curios ca inca n-a ajuns.
          Scrisoarea catre Bogdan a plecat numai luni, iar joi a fost acolo!
          HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

          Comment


          • #6
            intrebare: mi-a venit acasa o foicica de la posta cum ca as avea o scrisoare recomandata. eu nu m-am dus ca am crezut ca este vre-o amenda . cumva mi-ai trimis si mie un plic cu stikere? ca stiu ca ti-am dat adresa mea acum vre-o luna...


            PS. sa inteleg ca vrei sa te lauzi cu 6230i-u...
            \_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
            I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
            _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

            Comment


            • #7
              Crede-ma ca telefonul imi era cel mai la indemana obiect pt comparatie, nici prin cap nu m-am gandit sa ma laud cu el. Pt mine, e un tel obisnuit si bun.

              Ma tot gandesc sa mutam intalnirea de pe 9 aprilie, pe 2 aprilie, mai devreme cu o saptamana, sa ma scapati de stickerele astea mai devreme . Nu de alta, dar se anunta un aprilie extrem de ploios si am inteles ca numai inceputul este calduros. Dar pe de alta parte, in weekend este un alt eveniment de o inseamnatate, sa zicem, ridicata, 4tuning day(1-2 aprilie), asa ca, daca participa cineva la el, sa anunte aici. Totusi, nu s-ar suprapune prea mult daca o facem tot duminica, ce ziceti? Hai, ca nu mai am rabdare sa le tin.

              Comment


              • #8
                am mai scris si pe alt topic, sunt de acord. 4tuning day o sa fie mai multa lume simbata si shiar daca o sa vrea ciuneva sa mearga si duminica o poate face si dupa intalnirea noastra. dar este o mica mare problema la mine. am facut o boacana si am ramas fara carnet pentru o luna si dovada mea este valabila pina pe data de 28 martie si voi veni cu masina condusa de altcineva, cred...
                \_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
                I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
                _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

                Comment


                • #9
                  ar fi super daca intalnirea este pe 2 Aprilie. Cred ca o sa vin si eu, avand putina treaba prin Buc. Apropo de 4tuning day cine o sa vina duminica?
                  '10 Honda Civic Type-R GT

                  Comment


                  • #10
                    fiind intr-un club care are expuse cateva masini acolo voi fi si sambata si duminica pe acolo. daca vii la intalnire mergem impreuna. dar hai sa revenim la subiect ca se discuta despre stikăre aici
                    \_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
                    I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
                    _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by hondatu
                      Scrisoarea catre ATI a plecat sambata trecuta si e curios ca inca n-a ajuns.
                      Scrisoarea catre Bogdan a plecat numai luni, iar joi a fost acolo!
                      Prin ce societate de curierat ai trimis?
                      nu am primit nika
                      sa ma interesez

                      Comment


                      • #12
                        Fanete: adresa i-ai lasat-o lui Oliviu (ex-Admin), eu nu stiu nimic de ea, deci prin urmare nu ti-am trimis nimic. Asa ca cine stie ce amenda te asteapta. ops:

                        ATI: e buna si Posta Germana, dupa cum tocmai a dovedit experienta cu Bogdan, deci inca nu e nevoie sa folosesc curierate care costa de 7ori mai mult.
                        Intereseaza-te si vezi ce aflii.
                        HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                        Comment


                        • #13
                          stiker

                          Am primit,mersi si pt cataloage,astept la show-room doritorii :lol:

                          Comment


                          • #14
                            "Capetenia Moldovei" - cryo si mana lui dreapta Dan - sa ia mai multe planse pentru unu-altu´ intalnit privat.............cu toate ca mai devreme sau mai tarziu, acei clienti vor veni si pe la voi. Vedeti cum faceti, numai risipitori sa nu fiti, sfat valabil si pentru gasca cealalta!
                            HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                            Comment


                            • #15
                              :lol: am ajuns si sef de trib
                              deja am luat vre-o 3 stickere, sa le dau pe la cunoscutii cu Honde de prin Iasi. Cred ca Ati e mult mai eficient in distribuirea lor, deoarece cunoaste mai multa lume, si este si vizitat de ei.

                              P.S. Hondatule, am uitat sa multumesc pt sticker Sper sa reziste la spalari, dat fiind ca e pt exterior.
                              2006 Accord CL7 2.0 MT

                              Comment

                              Working...
                              X