Intalnire Hondafan Iasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Finally o treaba d'asta si in Iasi. Numai de-ar fi frumos afara sa facem masinile "bec" si sa rezulte ceva poze frumoase
    '13 CR-V 2.2 i-DTEC Lifestyle M/T

    Comment


    • #17
      Datorita vremii care nu tine deloc cu noi, ne-am gandit sa amanam cu 2 saptamani intalnirea. Ati a propus chiar o iesire undeva mai la aer, si un mic gratarel, lucru care suna foarte.... atragator

      Astept feedback-uri (pozitive sau negative).

      P.S. Dar, in acelasi timp, nimeni nu spune ca nu e loc de un suc / bere fara alcool / cu alcool, daca sunt doritori weekendul asta :wink:
      2006 Accord CL7 2.0 MT

      Comment


      • #18
        Sună frumos, dar un grătărel merge cu bere și bere înseamnă că Honda nu o mai conduc eu, ceea ce nu sună tot așa de bine

        PS: PM în caz de ceva în weekend-ul ăsta.

        PPS: ATI vrea întâlnirea mai încolo pentru că vrea să împuște mai mulți iepuri odată. Face și drive-test pentru doritori cu noul civic ceea ce suna foarte bine.
        '13 CR-V 2.2 i-DTEC Lifestyle M/T

        Comment


        • #19
          si eu sunt de aceeasi parere ca este vremea super nasoala , sau cel putin a fost sambata si duminica
          \_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
          I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
          _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

          Comment


          • #20
            eh, nu o sa poata Ati sa ofere drivetest-uri, deoarece masina care-i vine acum e de showroom. Masina de drive vine mai pe la inceputul lui aprilie (din cate imi amintesc ca spunea), si stai linistit ca deja e coada mare la drivetest, nu e nevoie de "artificii" :lol:

            Pentru weekendul asta, poate o punem de-o "spontana", daca dau si de Tudor :wink:
            2006 Accord CL7 2.0 MT

            Comment


            • #21
              Ce se mai anunta cu intalnirea? Avand in vedere ca vremea de la voi numai de gratarel nu e... :?

              Comment


              • #22
                pai tocmai....
                Am decis s-o mai lungim putin, doar-doar o veni primavara.

                Si pentru ca Ati are de gand sa se implice mai tare in organizare (se pare ca ne pregateste ceva deosebit :wink: ), am zis ca nu are rost s-o facem pe vremea asta, doar de dragul intalnirii.

                O sa postez in curand o data, si poate mai multe amanunte despre ce se pregateste... ce vreau sa spun acum este ca oamenii din restul tarii care vor dori sa vina (si speram sa fie destui), nu vor fi dezamagiti :wink:
                2006 Accord CL7 2.0 MT

                Comment


                • #23
                  Ok, atunci, sa anuntati din timp, poate ne facem cativa din Bucuresti timp a venim...

                  Comment


                  • #24
                    da, vom anunta cu cateva saptamani inainte.
                    2006 Accord CL7 2.0 MT

                    Comment


                    • #25
                      uitati fotografii de la intalnirea automotorclub, intalnire la care am invitat toate comunitatile automobilistice: http://evenimente.automotorclub.com/...006/index.html
                      TUNING SHOP - Iasi Piata Unirii nr. 1 ( in spatele magazinului Flamingo Computers de pe Bulevardul Independentei ) - 0740319359 / 0788882520, mai multe detalii aici.

                      Comment


                      • #26
                        Nu se mai aude nimic la voi? Sau va pregatiti intens pentru 'nationala'? :twisted:

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Bogdan_16v
                          Nu se mai aude nimic la voi? Sau va pregatiti intens pentru 'nationala'? :twisted:
                          Ramane momentan nationala

                          Comment


                          • #28
                            Ceva activitate prin Iasi mai e?

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by BogdanCTR
                              Ceva activitate prin Iasi mai e?
                              De intalnit ne intalnim toata ziua :lol: , dar nu in cadru oficial.Plus ca multi posesori de Honda se stiu intre ei bine.In momentul cand o sa dam drumul la noua locatie va fi si o intalnire, speram noi cu ajutorul vostru nationala.

                              Comment


                              • #30
                                Fara doar si poate, venim la Iasi, cand e gata "tejgheaua". 8)

                                Comment

                                Working...
                                X