Probleme forum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Same here.
    '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

    Comment


    • Originally posted by vtin View Post
      As fi de parere sa spui franc cat ar trebui sa se stranga si... gata!
      Momentan nu stiu mai multe decat stie fiecare dintre voi, cei ce ati citit cele doua link-uri puse de Doc.
      Atata tot ca l-am rugat sa faca ce e mai bine si sigur pentru noi, de indata ce-i va permite timpul, iar la final sa-mi spuna costul total.
      Se vorbeste de o limita de 250€, din care eu voi pune 100€ si pentru restul voi iesi la intins mana. Voi reveni cu detaliile necesare la momentul potrivit.
      Multumesc tuturor celor ce sunt pregatiti sa ne sprinjine cu putinul pe care il au la dispozitie!
      HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

      Comment


      • N-am niciun dubiu că se vor strânge banii necesari. E o comunitate frumoasă . Dar ar fi bine să avem o platformă stabilă, modernă și ușor de utilizat.
        I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
        My cars:

        '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
        '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
        '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
        '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
        EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
        EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
        EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
        EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
        EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
        EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

        Comment


        • Exact asta vrem si noi si daca va fi nevoie de mai multi bani, vom merge si spre sponzorii INH.
          HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

          Comment


          • la cati suntem, sunt convins ca nu va fi problema de-a strange suma necesara.
            ady_uaic
            Senior Member
            Last edited by ady_uaic; 14-03-17, 13:31.
            '08 Jaguar XF 3.0 V6 Premium Luxury A/T
            Ex: 09 Honda Accord 2.4 CU2 EXEC A/T & '07 Honda Accord 2.0 EXEC M/T

            Comment


            • Originally posted by ady_uaic View Post
              la cati suntem, sunt convins ca va fi problema de-a strange suma necesara.
              Eu sunt convins ca ai vrut sa spui "la cati suntem, sunt convins ca nu va fi problema de-a strange suma necesara."

              Comment


              • da scarr, scuze! la asta ma refeream, ca nu va fi o problema sa strangem fondurile necesare. Sunt infime in comparatie cu info si discutiile dintre noi, care uneori salveaza multe sute de euro aruncati prin service inutil.
                '08 Jaguar XF 3.0 V6 Premium Luxury A/T
                Ex: 09 Honda Accord 2.4 CU2 EXEC A/T & '07 Honda Accord 2.0 EXEC M/T

                Comment


                • Nu mai funcționează forumul prin Tapatalk sau e p problema la mine? 😊

                  Comment


                  • Plugin-ul a fost dezinstalat. Momentan nu mai merge.
                    Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                    Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                    ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                    ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                    Comment


                    • Se pare ca redirectionarea aia stupida de pe mobil nu a mai apare.

                      Comment


                      • Nu ştiu dacă e bug sau feature: secţiunea "My Car - alta decât Honda" din "Lumea auto & moto" nu e publică. E vizibilă doar membrilor...
                        Am constatat asta încercând să arăt celor de pe suzuki-club.ro câte ceva din jurnalul maşinii mele şi m-am ales cu bodogăneli.

                        Se poate face ceva? Pe secţiune sau măcar pe topicul meu? Mulţumesc.
                        '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

                        Comment


                        • Originally posted by hondatu View Post
                          Voi reveni cu detaliile necesare la momentul potrivit.
                          Multumesc tuturor celor ce sunt pregatiti sa ne sprinjine cu putinul pe care il au la dispozitie!
                          O adresa de email a cuiva care are cont la paypal mi se pare cel mai simplu.
                          Si o scrisoare pe care sa o primeasca toata lumea.
                          Multumesc mult pentru ca existati, si asa cred multi, cred.
                          Ex: CR-V 2,2 Diesel Executive 2012
                          Ex: CR-V Elegance WP NAVI 2.0 A/T
                          Now: CR-V Elegance e:HEV (hybrid)

                          Comment


                          • Incerc saptamana viitoare sa fac achizitia si trecerea la versiunea noua.
                            Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                            Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                            ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                            ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                            Comment


                            • Originally posted by cerevelu View Post
                              O adresa de email a cuiva care are cont la paypal mi se pare cel mai simplu.
                              Si o scrisoare pe care sa o primeasca toata lumea.
                              Multumesc mult pentru ca existati, si asa cred multi, cred.
                              Cu siguranta voi pune aici toate datele necesare (paypal).
                              Cu siguranta nu va exista asa ceva din motive organizatorice.
                              Cu siguranta sper sa fie asa. Cu placere!
                              HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                              Comment


                              • Nu se pune problema de bani, nu?
                                Cred ca dam, total, mai mult de 250 E pe bere la fiecare INH
                                '17 Civic TypeR FK8 Championship White
                                '08 RAV4 2.0 VVTi 4WD
                                ex : 06' Civic 5d 2.2 i-CTDI 140cp
                                ex: '09 Civic TypeR Nighthawk Black

                                Comment

                                Working...
                                X