Probleme forum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    ahaaaaa.... stii eu sunt blond, ma prind mai greu :-s
    \_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
    I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
    _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

    Comment


    • #32
      Dragii mei, toate probleme din ultimele doua zile se datoreaza firmei care gazduieste domeniul nostru. Au avut ceva santiere mari dar au rezolvat tot, deci e de asteptat sa se fi terminat cu deranjurile.
      HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

      Comment


      • #33
        Am observat o "bubita" la forum: uneori, cand vrei sa mergi la ultima pagina afisata a unui topic (de ex. 17), iti arata ca nu exista mesaje in acea pagina, si trebuie sa mergi la penultima (adica la 16). Mai recent, am observat ca iti spune acelasi lucru si despre asta, asa ca trebuie sa mergi la pagina anterioara (15). Am observat in ultimele zile ca asta se intampla la Honda CR-V.
        "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
        "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

        Comment


        • #34
          Presupun ca problema se datoreaza mutarii posturilor si paginatia se face nu functie de numarul posturilor ci doar de ID-ul lor. Aceeasi problema se observa si in topicul Honda Accord si in general in topic-urile mari de la care se muta/sterg mesaje.
          '13 CR-V 2.2 i-DTEC Lifestyle M/T

          Comment


          • #35
            Problema persista, noua e doar cea cu datul a doua paginii inapoi, la care cred ca explicatia e aceasi.
            De la topicul CR-V nu cred sa fi fost mutat ceva, cu atat mai mare mirarea, in rest, nu stiu ce sa zic. ops: :roll:
            HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

            Comment


            • #36
              Delphi are dreptate. Asa se-ntampla.
              EX: HONDA CR-V, 2.0, 150 CP;
              ACTUAL: SUBARU B9 TRIBECA, 3.0, 245 CP.

              Comment


              • #37
                salut. am si eu o intrebare.
                dece la unde topicuri cu mai multe pagini (mie doar la alea mi s-a intamplat) cind dau clic pe ultima pagina imi spune "Nu exista mesaje in acest subiect" ?

                dar daca dau clic pe penultima pagina imi arata.

                exemplu este DISCUTII CU DEALERII DIN ROMANIA din gupa automobile. daca dau clic pe pagina 14 imi da mesajul, ddau pe pagina 13 si merge.
                \_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
                I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
                _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

                Comment


                • #38
                  e un gandac
                  Jante si Anvelope --> www.gumebune.ro

                  '02 Stream - http://www.hondafan.ro/forum/showthr...-0-i-VTEC-Grey

                  Comment


                  • #39
                    Presupun ca problema este legata de cel care a facut programarea. Cum a facut munca patriotica, il aplaudam pentru ce a facut, chiar daca mai sunt unele mici probleme.
                    Without racing, there is no Honda

                    Comment


                    • #40
                      Am observat ceva ciudat. Dupa ce ma loghez, ma uit la lista de subiecte scrise de la ultima vizita, si le citesc pe toate. Dupa aia, mai intru prin diverse sectiuni si... gasesc marcate ca necitite subiecte pe care nu mi le aratase in lista initiala. Any idea, anybody?
                      "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                      "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                      Comment


                      • #41
                        probabil s-a postat in acele topicuri dupa ce ai dat tu 'view posts since last visit'.
                        '08 Honda Accord 2.0 i-VTEC M/T
                        EX '89 Honda Prelude 2.0i-16
                        '99 Subaru Forester S-Turbo M/T
                        '07 Dacia Logan 1.4 MPI Laureate

                        Comment


                        • #42
                          Nope, citesc tot, dau F5 sa i se reimprospateze creierasii, dupa care gasesc subiecte scrise chiar cu 2-3 zile inainte. Parole d'honneur!
                          "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                          "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                          Comment


                          • #43
                            Este o problema cu prajiturile navigatorului dumneavoastra
                            '13 CR-V 2.2 i-DTEC Lifestyle M/T

                            Comment


                            • #44
                              IE a obosit? Sa folosesc altceva? :lol: :idea: Stiu, stiu, Firefox!
                              "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                              "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                              Comment


                              • #45
                                Nici nu am indraznit sa presupun ca nu folositi Firefox :wink:
                                '13 CR-V 2.2 i-DTEC Lifestyle M/T

                                Comment

                                Working...
                                X