Probleme forum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De 5 ori am incercat sa vad pozele lui Skarr si de 5 ori mi-a aparut "of, nu mai merge" Chrome. Deconectare, povesti, in conditiile in care am in alte ferestre tenis live stream. Help
    "In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is."

    Comment


    • Nu stiu daca este neaparat o problema a forum-ului, insa se intampla de multe ori: de ce unele mesaje private sunt vizibile celorlalti membri?
      Si eu am trimis mesaje private si nu cred ca au fost vizibile pentru altii, decat persoanei destinate. Dar observ la altii aceasta chestie si nu cred ca e atat de deranjanta pentru mine, cat pentru ei.

      Cum ar trebui sa se procedeze?

      Comment


      • Există "visitor messages" - astea le poate vedea toată lumea și "Private messages" pe care le poate vedea doar destinatarul mesajelor.

        http://prntscr.com/iyo1ke
        I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
        My cars:

        '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
        '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
        '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
        '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
        EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
        EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
        EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
        EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
        EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
        EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

        Comment


        • Salutare,
          Nu stiu daca-i o problema de cont sau a forumului, insa de ieri m-am logat pe un laptop nou cont de Google nou si tot nu-mi salveaza credentialele, trebuie sa le introduc de fiecare data si dupa login primesc o eroare de redirect.
          Se poate face ceva?
          The other car : SAAB 900NG / 2.0 Turbo / Stock / Black. (SOLD)
          https://www.instagram.com/iamrusu/

          Comment


          • Pai nu mai merg demult. De fapt, daca dai "New Posts" te duce in sectiunea respectiva si apari si ca logat. Deci, nu stiu de unde poate fi problema, site-ul ori te tine minte, ori browser-ul le pune automat.
            "Liniutele sunt pentru masini rapide, curbele sunt pentru soferi rapizi" - un film

            '08 Civic Sedan ES 1.8 M/T Neutron Blue

            Comment


            • Pai stiu, insa am mai spus asta acum ceva timp si mi s-a spus ca poate fi din cookies/browser, whatever. Acum am totul nou, inclusiv alt sistem de operare(am trecut pe Mac) si am aceeasi problema, deci clar e ceva din forum.

              Se spunea ceva de update la o alta platforma, se mai face ceva?

              Mersi!
              The other car : SAAB 900NG / 2.0 Turbo / Stock / Black. (SOLD)
              https://www.instagram.com/iamrusu/

              Comment


              • Sunt iar ceva probleme cu forumul? Am creat un thread nou, dar cand dau sa-l accez imi apare o pagina goala.
                Nu scris tare mult acolo.... dar totusi tare mi-ar place daca nu ar trebui sa mai rescriu odata totul.
                BMW 340i F30 | ex BMW 535d F11 | Honda Accord CU2 |BMW 118d F20 LCI | ex BMW 120d F20 | ex Peugeot 307 T5

                Comment


                • Si mie imi apare la fel.Am accesat pagina respectiva de mai multe ori.

                  Comment


                  • Nu prea inteleg cum de strange vizualizari totusi. De cate ori am incercat sa accesez, niciodata nu mi-a inregistrat vizualizarea/accesarea.
                    Cu toate acestea, vad ca la altii inregistreaza... sa inteleg ca unora le merge totusi pagina?
                    BMW 340i F30 | ex BMW 535d F11 | Honda Accord CU2 |BMW 118d F20 LCI | ex BMW 120d F20 | ex Peugeot 307 T5

                    Comment


                    • Banuiesc ca aduna click-urile pe care le dam ca sa vedem ce ai scris. Eu am dat doua si tot n-am vazut
                      "In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is."

                      Comment


                      • Asta m-am gandit si eu initial... doar ca ar trebui sa adune inclusiv click-urile mele.
                        Tocmai de aceea ma gandeam ca poate unora le merge. In fine... ceva clar e "dus" pe acolo.
                        BMW 340i F30 | ex BMW 535d F11 | Honda Accord CU2 |BMW 118d F20 LCI | ex BMW 120d F20 | ex Peugeot 307 T5

                        Comment


                        • Nici mie nu-mi merge. Si chiar sunt mega curios de ce ai scris acolo. Topicul are si un marcaj special in lista, fata de celelalte din categoria "masina mea - alta decat honda". E clar ca e ceva stricat acolo.
                          Accord CL7 Executive 2.0 M/T Arctic Blue Pearl
                          Accord CL9 Type-s 2.4 M/T Carbon Bronze Pearl
                          ex - Civic 5D Executive 1,8 M/T Milano Red

                          Comment


                          • La fel si la mine (pe 2 browser-e diferite). Am vazut ceva gen "340i" si mi s-a ridicat o spranceana (chiar sunt curios care e impresia ta, pe mine m-a "speriat" un pic - dar discutam pe topicul dedicat)
                            Nu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...

                            http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Andrei+V/

                            Comment


                            • No...partea buna este ca am reusit sa recuperez textul. Nu ca era atat de "mare importanta" ce am scris... dar imi era lene sa mai scriu odata .
                              Probabil si prin prisma faptului ca de fiecare data cand scriu ceva mai mult, dau un "copy" la text, tocmai pentru eventualitatea ca pica ceva la forum... dar tura asta nu o facusem...

                              Daca de "reparat" e prea complicat, poate oare un moderator sa stearga/inchida topicul?
                              Mai apoi, pot sa creez unul nou si gata treaba.
                              BMW 340i F30 | ex BMW 535d F11 | Honda Accord CU2 |BMW 118d F20 LCI | ex BMW 120d F20 | ex Peugeot 307 T5

                              Comment


                              • Cu reparatul e problematic... Stam prost la resurse de day-to-day IT/DB troubleshooting.

                                Iti voi sterge eu topicul.
                                '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X