Sugestii pentru forum

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Da mey, dar unii vb de parca ar fi in Siberia si tot nu zic de unde sunt...

    Mai bine sa facetzi o sectiune cu membri, o mica prezentare, ce masina, etc... :wink:
    Honda S2000 - a car built around its engine http://4ss.curse.ro/

    Comment


    • #17
      Originally posted by HondaCBR
      vad ca s-au redus si emoticon-urile
      Din acelea sunt o tona acum. Apasati pe link-ul "Alte iconite emotive" din stanga celulei unde scrieti mesajul.
      "Forget about Boxster, SLK, Z4. They are cars for ladies. Honda S2000 is a car for real men..." Jeremy Clarkson, TopGear guru.

      Comment


      • #18
        Originally posted by Spoon
        linkurile ar trebui sa fie de alta culoare, sa se distinga mai lesne
        Done! :yawinkle:
        "Forget about Boxster, SLK, Z4. They are cars for ladies. Honda S2000 is a car for real men..." Jeremy Clarkson, TopGear guru.

        Comment


        • #19
          chiar daca ma obliga sa spun de unde sint, chiar crezi ca ma doare mina sa scriu moscova?

          asta chiar nu conteaza de unde esti. e o chestie de anonimitate.
          honda x 5
          "W" stands for Wrong
          Amerika ist Wunderbar

          Comment


          • #20
            trebuie neaparat buton de "report".
            honda x 5
            "W" stands for Wrong
            Amerika ist Wunderbar

            Comment


            • #21
              Eu cred ca notificarile prin email nu functioneaza. Cred ca sunt importante. Poti verifica sau o fac eu?
              BMWClub Romania

              Comment


              • #22
                Originally posted by big_ipaq
                Eu cred ca notificarile prin email nu functioneaza. Cred ca sunt importante. Poti verifica sau o fac eu?
                Ba functioneaza. Trebuie doar sa pui un "tick" in stanga la "Anunta-ma cand apare un raspuns" de sub celula unde scrii.
                "Forget about Boxster, SLK, Z4. They are cars for ladies. Honda S2000 is a car for real men..." Jeremy Clarkson, TopGear guru.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by dixy2k
                  trebuie neaparat buton de "report".
                  Nu avem nevoie de asa ceva. Aici suntem oameni integri nu ca pe Autoshow.
                  "Forget about Boxster, SLK, Z4. They are cars for ladies. Honda S2000 is a car for real men..." Jeremy Clarkson, TopGear guru.

                  Comment


                  • #24
                    trebuie o arie de noutati. ca tot o sa fie. am material proaspat si nu stiu unde sal bag. ma arde in buzunar.
                    honda x 5
                    "W" stands for Wrong
                    Amerika ist Wunderbar

                    Comment


                    • #25
                      si aria de tuning lipseste :roll:
                      http://www.autospeed.ro - Setari ECU (MoTeC, AEM EMS, Apexi, reflash pt. EVO si Subaru )

                      Comment


                      • #26
                        Dixy, daca te referi la noutati Honda atunci foloseste cu incredere ca si mine, aria PRESA si acolo sant 3 topicuri, HONDA PRESS ci celelalte doua.
                        CBR-ule, da-ne ceve timp.
                        Pe mine m-ar tenta sa desfiintez aria MOTO fiindca netul romanesc are siteuri speciale dedicate motociclismului, deci cei interesati de subiect:

                        www.sbz.ro
                        www.motociclism.ro
                        HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                        Comment


                        • #27
                          totusi eu nu as desfiinta aria moto, ptr. ca anul viitor incepe MotoGP si batalia e mare intre Honda si Yamaha, si poate mai posteaza lumea dupaia. Plus ca un forum Honda arata incomplet fara Moto, si nu vad cu ce te incurca 2 topic-uri :?
                          Dar daca te dau topicele afara, poti sa stergi.
                          http://www.autospeed.ro - Setari ECU (MoTeC, AEM EMS, Apexi, reflash pt. EVO si Subaru )

                          Comment


                          • #28
                            Nu e vorba ca, ne dau topicele afara, e vorba ca, nu stim cati MB vor mai fi disponibil dupa ce siteul va fi complet.
                            Stiu ca, acum in extresezon e greu sa apreciez cat de mult se va discuta despre MOTO GP, dar cum spuneam, da-ne ceva timp ca, nu cred ca, arde asa grav si sa vedem ce si cum facem.
                            HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                            Comment


                            • #29
                              Dixy:
                              -noutatile posteaza-le la auto Honda, asa cum a postat si CBR-u noutatea cu RD-X.Noi nu santem Autoshow sa avem 10 noutati / zi, nu vad de ce n-ar merge!!

                              CBR-ule:
                              -cate topice pe zi crezi tu ca, se vor posta la tuning?Si aici acelasi raspuns ca si mai sus:nu santem Autoshow sa avem 10 noutati / zi.
                              De ce nu s-a potrivi tot la auto Honda? Stai linistit, daca vreodata cantitatea acestor topice stranse o va cere, vom face si o asemenea arie iar topicele deja existente vor fi mutate acolo.Deci linistit poti posta acolo si cum spuneam, inca nu putem aprecia cati MB vom mai avea la sfarsit, cand va fi gata siteul.Voi cumpara cu placere daca situatia o va cere, dar hai mai bine sa asteptam si sa vedem cm se va dezvolta intregul forum si dupa ce va fi facut public.
                              HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                              Comment


                              • #30
                                ok.
                                http://www.autospeed.ro - Setari ECU (MoTeC, AEM EMS, Apexi, reflash pt. EVO si Subaru )

                                Comment

                                Working...
                                X