Site-ul HONDAFAN

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • M-am lamurit, nu stiam ca a fost moderator si a renuntat, stiu ca e o legenda vie pe-aici, probabil asta a contat, in rest no comment, multumesc !!
    Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
    "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
    "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

    Comment


    • @Willy: poti privi gasca VIP.urilor ca pe ceva foarte asemenator unui sfat al batranilor. In functie de criterii, cu siguranta sunt si altii pe aici care merita acest statut. Mai multe detalii la postul 215: http://www.hondafan.ro/forum/showthr...apphire/page15
      Relatia mea cu tokyodream e una stransa, respectul meu pentru persoana lui e unul profund si multumirea mea fata de aportul lui adus aici, nu are cuvinte. Oricand Florin isi va dori ceva in directia mentionata de tine, il va primi pe loc. Deci iata ca nu totul trebuie executat pe loc ci poate fi si ulterior. Sa nu uitam ca mai nou e implicat cu propriul forum iar timpul accordat noua, e si mai putin.
      HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

      Comment


      • Clar ! Multumesc pt explicatii, n-a mai fost nevoie de PM !
        Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
        "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
        "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

        Comment


        • @ hondatu...explicai ca Florin e tokyo sa nu inteleagā gresit. Se oftica la grade daca i-o ia altu' înainte......😂😂😂😂😂😂😂


          Sent from my iPhone using Tapatalk 2
          Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

          Comment


          • Nici aici nu scap de tine !..m-am prins ca nu esti tu, prea vorbea hondatu frumos !
            Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
            "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
            "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

            Comment


            • In curand........8000 de hondafani, 7% activi, 10 ani de activitate ( nu cred ca ma insel)....ramane, in continuare, pt mine, un forum interesant si util !
              Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
              "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
              "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

              Comment


              • O mica intrebare... mii de scuze... de ce a fost mort forumul asa de mult timp? Doar eram curios. Multumesc.
                Ex: CR-V 2,2 Diesel Executive 2012
                Ex: CR-V Elegance WP NAVI 2.0 A/T
                Now: CR-V Elegance e:HEV (hybrid)

                Comment


                • Fiindca am trecut pe alt server plus alte mici si multe complicatii amestecate cu "n-am timp"din partea mea. Suntem aproape gata, deci daca va mai fi picat, va fi pentru foarte scurt timp.
                  Nu e nevoie sa va scuzati pentru o simpla intrebare.
                  HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                  Comment


                  • Cred ca sunt mari probleme cu situl totusi. Pacat. Practic de nefolosit in ultimele saptamani - nu se putea face autentificarea. Si ce viata era aici acum cativa ani.
                    Ex: CR-V 2,2 Diesel Executive 2012
                    Ex: CR-V Elegance WP NAVI 2.0 A/T
                    Now: CR-V Elegance e:HEV (hybrid)

                    Comment

                    Working...
                    X