ALIN ROSULESCU: '18 Honda Civic Sport 1.5T M/T, Polished Metal Metallic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Salut. Jantele nu se revopsesc, se inlocuiesc. Am avut si eu janta zgariata si nu s-a revopsit, s-a inlocuit pe Casco.

    Comment


    • #17
      Originally posted by fckingdavai View Post
      Salut. Jantele nu se revopsesc, se inlocuiesc. Am avut si eu janta zgariata si nu s-a revopsit, s-a inlocuit pe Casco.
      Ma gandeam sa nu apelez la Casco asa de repede... costa janta cat prima pe 1 an .

      Comment


      • #18
        Alin,asteapta sa se mai stranga in caz ca janta nu e descentrata.

        Comment


        • #19
          Originally posted by Alin Rosulescu View Post
          Ma gandeam sa nu apelez la Casco asa de repede... costa janta cat prima pe 1 an .
          Pai tocmai de-aia trebuie sa apelezi la CASCO, pentru ca janta aia costa cat prima pe care oricum o platesti.
          Daca ai fransiza, indiferent cand te vei duce la CASCO pentru janta ti-o vor considera eveniment separat de orice altceva si vei plati separat fransiza pt ea. Daca nu ai fransiza, o poti repara oricand, si atunci de ce nu acum?

          Comment


          • #20
            O sa ma uit prin polita, dar asa cum zice si colegul @dantt, nefiind vorba despre descentrare sau despre ceva foarte urat, parca as mai astepta sa vad daca mai apar si alte "neplaceri". Oricum anul asta o fac .

            Comment


            • #21
              Vis a vis de restaurantul Tic Ton este un băiat Nicu. Eu acolo am revopsit jantele de la 3 mașini diferite. Nu vopsește electrostatic, īnsă, eu am fost mulțumit de rezultat cāt și de preț.
              Honda Accord Type S 2.4 190 CP, Touareg 3.0 V6 240 CP
              epitesti.ro
              anunturi.epitesti.ro

              Comment

              Working...
              X