Copie cheie si/sau telecomanda inchidere centralizata

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Copie cheie si/sau telecomanda inchidere centralizata

    Buna seara!

    Am o Honda Civic, FK2 si ma intereseaza sa fac o copie cheii si telecomenzii pentru inchiderea centralizata.

    Ma poate ajuta cineva cu un loc un se poate rezolva?

    Multumesc!

  • #2
    Copie cheie si/sau telecomanda inchidere centralizata

    Buna seara!

    Am o Honda Civic, FK2 si ma intereseaza sa fac o copie cheii si telecomenzii pentru inchiderea centralizata.

    Ma poate ajuta cineva cu un loc un se poate rezolva?

    Multumesc!

    Comment


    • #3
      Poti incerca la unul din magazinele din centrele comerciale (Cora, Carrefour, etc) care fac chei de toate felurile si (bineinteles) au chei brute si telecomenzi de Honda...
      O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

      Comment


      • #4
        Si totusi mie nu au reusit vreo 5 magazine care se laudau ca fac orice marca, sa imi faca copie la cip dupa cheia de accord. Doar la cheia propriu zisa, o pot deschide din yala si cam atat. Ei zic ca e nu stiu ce tip de codare la astea japoneze pe care nu reusesc sa il copieze. Oare asa sa fie? Mi se pare straniu.

        Comment


        • #5
          Buna seara!
          Pentru cine ar mai putea fi interesat, am reusit sa fac o copie cu o persoana care are un magazin in Piata Moghioros.
          Eu am facut doar cheie cu cip (fara telecomanda). 200lei. Cu telecomanda ar fi 500-550lei.

          Toate cele bune!

          Comment


          • #6
            Buna seara!
            Pentru cine ar mai putea fi interesat, am reusit sa fac o copie cu o persoana care are un magazin in Piata Moghioros.
            Eu am facut doar cheie cu cip (fara telecomanda). 200lei. Cu telecomanda ar fi 500-550lei.

            Toate cele bune!

            Comment

            Working...
            X