Civic X 2017 - Senzori de parcare originali sau aftermarket?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Civic X 2017 - Senzori de parcare originali sau aftermarket?

    Salutare.
    Detin de cateva luni un Civic generatia noua. Echiparea e Comfort Navi si nu am senzori de parcare. As vrea sa-mi montez, eventual la reprezentanta. Aveti idee cat costa cei originali?! (merita sa cumperi senzori aftermarket?)
    Multumesc.

  • #2
    La mine pe factura de cumparare apar senzorii la pretul de 6000 coroane cehesti, adica aprox 230 Euro sau 1000 ron, cu tot cu TVA. Senzorii sunt doar pe spate.

    Comment


    • #3
      Originally posted by DarthMaul40 View Post
      La mine pe factura de cumparare apar senzorii la pretul de 6000 coroane cehesti, adica aprox 230 Euro sau 1000 ron, cu tot cu TVA. Senzorii sunt doar pe spate.
      hmm.. pare un pret decent pt. senzori originali. Insa in Bucuresti am senzatia ca o sa coste mai mult... deh, totul costa mai mult aici :|. Cel putin in ultima vreme, au luat-o razna preturile...

      Comment


      • #4
        cand am cumparat aceeiasi masina in aprilie 2018 m-a costat 190 lei la asko.originali sau aftermarket nu stiu.

        Comment


        • #5
          cand am cumparat masina in aprilie 2018 m-a costat 190 lei l asko international.originali sau aftermarket nu stiu sa-ti spun,dar merita...

          Comment


          • #6
            Cu siguranta nu ai montat senzori OEM cu 190 lei in reprezentanta.

            Comment


            • #7
              da, si mie mi se pare ciudat de ieftin... Urmeaza sa sun la Honda Nord si la Asko pt detalii si oferte de pret.
              Last edited by uovi; 07-06-18, 14:04.

              Comment

              Working...
              X