Honda Nord - colaborari reusite in trecut, colaborari esuate in prezent

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Honda Nord - colaborari reusite in trecut, colaborari esuate in prezent

    Salutare,

    Povestea incepe asa:

    Mi-am cumparat sincroane,rulmenti si ulei pentru cutia de viteze si m-am gandit sa le montez la un service Honda unde se ofera si garantie la manopera (fiind o procedura mai dificila am zis ca asa ar fii cel mai bine). Prima data am sunat la Asko unde am primit pretul de 1850 RON(cu TVA) pentru schimbatul componentelor de mai sus. Si inainte sa ma decid, am zis sa ii intreb totusi si pe cei de la Honda Nord ca am mai colaborat cu ei in trecut si nu am ramas cu vreun gust amar(pana acum).Ca sa nu stric surpriza cu pretul cerut de Honda Nord, va invit sa cititi conversatiile cu un reprezentant Honda Nord(pentru ca pozele fac cat 1000 de cuvinte - vorba straveche).


    P.S. Pentru ca in continuare sunt un domn, am pastrat anonim numele reprezentantului.
    Attached Files
    '01 Honda Civic Type R EP3

  • #2
    Poate iti mai scad cateva ore daca cumperi uleiul de la ei ))))
    With great power comes great responsibility !!!

    Comment


    • #3
      Pana desfac din ambalaj produsele dureeeaaaaza.....

      Comment


      • #4
        Mergi pe Asko, au experienta buna pe zona asta, schimbat cutii si swap-uri de trepte in tot felul de combo-uri

        Comment


        • #5
          Salutare tuturor!
          Si eu care credeam ca doar BMW are astfel de glume mizerabile in program! Hm...nu ne mai facem bine veci!

          Comment


          • #6
            In manopera ti au bagat si profitul pe care l ar fi scos daca ti ar fi vandut ei piesele.
            Probabil au destui clienti de isi permit sa faca mizerii de genul asta.

            Comment


            • #7
              daca citesc cei de la asko topicul asta mai pun 50% a pret

              Comment

              Working...
              X