Achizitie Civic 1.5 Turbo Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Achizitie Civic 1.5 Turbo Sport

    Buna seara,

    Am deschis acest thread deorece intentionez sa achizitionez un civic 1.5 CVT turbo sport sau turbo sport plus. Asta e dilema. Ma rog, mai am una, culoarea. Negru e prea negru, nu are nici un element de contrast decat daca iei prestige si ai cateva elemente cromate. Alb, rosu nu-mi plac poate cea gri inchis ar fi de preferat. Nu am mers inca la drivetest insa debia astept. Voi ce credeti? Merita dotarile de pe sport plus diferenta de pret? Proiectoarele merita? Pacat ca nu pot fi adaugate optionale sau pachete pe un anumit nivel de echipare. dar asta e. Astept sugestiile voastre. Promit ca adaug aici foto dupa achizitie. Multumesc anticipat!

    Va salut,

    Andy.

  • #2
    Salut,cam vagi intrebarile tale.Eu am ales varianta sport plus.Varianta prestige iesea din discutie,tocmai din cauza cromului.Din pacate se regaseste argintiul ala si pe grila fata,lucru care nu-mi place.Ii da un aspect de kitch.Proiectoarele...la ce te referi,daca merita astea cu led?Merita si bat surprinzator de bine.Am avut prilejul sa fac diferenta intre astea si cele halogen.Astea sunt mai bune,clar.Eu am ales varianta de echipare sport plus,desi nu vroiam trapa,ma rog.Am considerat ca aduce suficient de multe dotari sa merite banii in plus fata de dotarea sport.Mergila drive test si apoi revino cu impresii ca nici mama dotarilor nu-l suplineste.Succes!

    Comment

    Working...
    X