Nitizo78: '02 Jazz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nitizo78: '02 Jazz

    Bună ziua la toată lumea... Prima noastră masina împreună a fost un Jazz 2002, adus de un prieten din Germania în 2011, anul trecut am decis ca vrem o masina mai noua, după multe căutări și ținând cont ca primul Jazz, nu s a defectat aproape deloc, ne a mai luat unul Taffeta white, din 2010, am fost personal în Germania după ea. Are 92 000 km acum, a fost 5900 euro, plus restul de taxe, și toate cele, dar nu prețul a fost criteriul esențial în alegerea ei. Mașina e impecabila, știam de la primul model la ce sa ma aștept. Plusuri și minusuri ca orice masina dar nimic din ce i ar putea știrbi din renume.
    Attached Files

  • #2
    Sa le porti cu placere!
    Splendida noua masinuta!

    Comment


    • #3
      Multumesc

      Comment


      • #4
        Superbe ambele masini. Sa va bucurati de multi km impreuna si de drumuri fara gropi!
        Jazz-ul albastru cred ca-i frate cu al meu
        Albul folosit de Honda pe generatia asta este foarte ok si o prinde foarte bine. Si albastru folosit e superb, de fapt nu cred ca-i sta rau cu nici o culoare!
        Cat despre defectiuni majore nu prea ai sa auzi la Jazz...
        Mult succes!
        ...
        I know nothing about Honda engines, but simply I love it!

        Comment


        • #5
          Simpatica foc buburuza, s-o porti cu placere!

          Comment


          • #6
            Sa aveti noroc de ea!

            E cča de 1.4? Ce echipare e?
            '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

            sigpic

            Comment


            • #7
              Mulțumesc mult.
              Da, e modelul 1.4, am cautat pe mobile, sa fie cu motor de 1.4, nu au fost foarte multe, cu motor de 1.2 o gramada, în schimb de 1.4,foarte puține. Echiparea e comfort, găsisem atunci una și Elegance, dar era la un dealer, era mai scumpa un pic decât asta și am rămas la ea. E luata de la un privat, ne am intalnit acolo, am fost împreună să facem TUV ul, sa fiu sigur ca e ok,deci toate bune 😊

              Comment


              • #8
                Felicitari pentru achizitie!!!
                Sa o conduceti cu placere!

                Comment


                • #9
                  Multumesc frumos.

                  Comment

                  Working...
                  X