MiRInDA: '16 Honda Civic Tourer 1.8 i-VTEC M/T, Lifestyle, White Orchid Pearl (FK2)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MiRInDA: '16 Honda Civic Tourer 1.8 i-VTEC M/T, Lifestyle, White Orchid Pearl (FK2)

    Buna seara

    Ma numesc Mihai, casatorit,un copil, sunt din Timisoara si de sambata sunt posesorul unui Civic Tourer, achizitionat de la un membru de hondafan si anume @Jozsi.
    Pot spune ca sunt multumim de masina, m-am simtit confortabil doar venind de Oradea pana la Timisoara.
    Vechea masina un Hyundai i30, 2010 1.4 benzina 109cp, buna la oras dar ,,obositoare” la drum lung.
    Mai revin cu detalii dupa inca ceva kilometri externi, deocamdata naveta la munca😉.

    O seara buna!

    P.S: Mi-a fost de ajutor acest site. Multumiri vanzatorul pentru toate informatiile date!

  • #2
    Sa ai noroc de ea!
    '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

    sigpic

    Comment


    • #3
      Sa o conduci cu placere!

      Comment


      • #4
        Felicitari pentru achizitie!
        Sa o conduci cu placere!

        Comment


        • #5
          Felicitari,sa ai noroc de ea!

          Comment


          • #6
            Sa o folosesti cu placere! Buna achizitie caci pare o masina extrem de bine intretinuta.

            Comment


            • #7
              Multi km fara probleme. Asteptam impresii si pareri despre masina. Si eu am fost interesat de masina, dar caut inca o varianta diesel.

              PS. Masina inca apare la vanzare pe olx.

              Comment


              • #8
                Bine ai venit pe forum, Mihai!

                Ma bucur tare mult ca masinuta a ajuns la un om atat de pasionat asteptam cu nerabdare noutatile in jurnal, prima suta de mii de kilometri, si nu in ultimul rand: fara accidente!

                @bluebilly: masina apare de vanzare acum in Timisoara, unde un prieten vinde o masina identica (le-am luat deodata), doar ca nu a apucat inca sa publice el un anunt. Sper sa te vedem cat de curand cu un jurnal de bord

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Jozsi View Post
                  @bluebilly: masina apare de vanzare acum in Timisoara, unde un prieten vinde o masina identica (le-am luat deodata), doar ca nu a apucat inca sa publice el un anunt. Sper sa te vedem cat de curand cu un jurnal de bord
                  Inca caut o varianta diesel cat mai noua in Romania, din pacate ultima cred ca s-a dat la Radacini Brasov acum vreo saptamana.
                  Jantele alea gri le ai la vanzare pe olx? .......scuze pentru offtopic.

                  Comment


                  • #10
                    Salut

                    Am revenit dintr-o mică vacanță la Hunedoara, pot spune că sunt mulțumit de mașina pe care o am.
                    Consum pe drumul dus-întors este unul destul de decent pentru mine 6,2l. Distanța parcursă a fost 500km.
                    La dus am fost patru persoane și un copil mic și portbagajul aproape plin, la întors doar două persoane și copilul, portbagajul doar jumate încărcat.

                    Ruta a fost urmatoarea:
                    Dus: Timisoara-Buzias-Hateg-Lupeni
                    Întors:Lupeni - Hateg- Lugoj(A1)- Remetea- Bucovat- Timisoara.

                    O seară bună vă urez!
                    Drumuri line!😉

                    Comment


                    • #11
                      Bun venit Mihai!

                      Comment


                      • #12
                        Salut,
                        Nu am mai scris de ceva vreme in ,,jurnal” dar o fac caci nu demult am facut revizia anuala.
                        Am fost dezamagit de reprezentanta AutoKlass (Timisoara), negociam cu ei sa-mi dea o oferta dar si cand am primito am ramas cu gura cascata (1200 ron). Cerem alta la Infogo Arad (985ron) zic acceptabil, asa ca fac programare si fuga la Arad. A durat in jur de 3 ore cu acte si toate cele, vine nota de plata 885ron si a pus si antigel. Zic super, am gastigat ceva.

                        Dorec sa stiu daca a mai facut cineva revizia la AutoKlass Timisoara si care a fost pretul? Daca s-a facut in perioada asta cu atat mai bine.

                        Comment

                        Working...
                        X