INTALNIRE CRV-isti - MARTIE 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Acum, ca vineri a trecut s-a petrecut ceva?
    Pe 23 ramane valabila? As veni si eu daca nu-i cu suparare cu toate ca n-am CRV..

    Comment


    • #17
      A fost...
      Dar mai facem una, nu-i problema, doua batai strica, dar doua intalnirin nu...!
      O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

      Comment


      • #18
        Perfect! Sa speram ca si vremea tine cu noi...! Oricum nu mergem la vreo gradina dar, in functie de conditiile meteo este si treaficul si parcarea. Am vazut ca locatia a fost spre Sud asa ca eu trebuie sa tai orasul in 2.

        Comment


        • #19
          La cererea expresa a telespectatorilor care au deschis televizoarele mai tarziu, comunitatea (restransa a) cerevistilor din Bucuresti organizeaza vineri, 23 martie 2018, la ora 17.00, o a doua intalnire lunara la restaurantul Giardino del Lago, pentru discutii, dezbateri si dat mare, fiecare cu/despre masinile lui...!
          Adresa restaurantului (pentru cei mai putin initiati) se gaseste pe net.
          Ne uram "Pofta buna..!"...
          O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

          Comment


          • #20
            Mulţumim!
            '09 Honda Accord Sedan 2.4 i-VTEC A/T, Executive, Crystal Black Pearl
            http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/zagado26/

            Comment


            • #21
              Pentru cine n-a mai fost un ajutor în caz că nu ne opreşte viscolul!

              Click image for larger version

Name:	Screenshot-2018-3-23 Osteria Giardino Del Lago.jpg
Views:	1
Size:	44.4 KB
ID:	726203
              '09 Honda Accord Sedan 2.4 i-VTEC A/T, Executive, Crystal Black Pearl
              http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/zagado26/

              Comment


              • #22
                Fratilor cu vremea de afara unde se poate parca acolo?!

                Comment


                • #23
                  Pe trotuar dacă se poate urca sau în curte. Nu e mare dar cum avem norocul.
                  '09 Honda Accord Sedan 2.4 i-VTEC A/T, Executive, Crystal Black Pearl
                  http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/zagado26/

                  Comment


                  • #24
                    Multumesc. Din pacate cred ca nu vin, e prea rea vremea.. cu alta ocazie cu placere!

                    Comment


                    • #25
                      Noi am ajuns fără probleme. Păcat că nu vii.
                      '09 Honda Accord Sedan 2.4 i-VTEC A/T, Executive, Crystal Black Pearl
                      http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/zagado26/

                      Comment


                      • #26
                        Deci a fost senzational, nucleul dur al cerevistilor a lasat ce mai avea in program si s-a intalnit la locul faptei, unde stabilisem.
                        Locuri de parcare la discretie, si afara si in curte.
                        A fost o atmosfera grozava, ne-am simtit bine, s-au gustat diverse chestii grozave, s-au baut cafele, s-a vorbit de SIAB, de Honde, de milioane de probleme tehnice, de, ca baietii.
                        Mie personal mi s-a parut o chestie super nashpa si complet in afara oricaror coordonate de intelegere ca cel pentru care de fapt am facut intalnirea ne anunta inainte cu o ora si ceva ca nu mai vine pentru ca mde, e rea vremea.
                        Daca am fi stiut cu o zi inainte, sau de dimineata, stabileam alte coordonate si ne vedeam alta data.
                        Dar chiar daca vremea a fost cum a fost, uite ca ne-am vazut - cu mare placere - si am continuat constructia unui grup unit si indragostit de Honde.
                        Ex: CR-V 2,2 Diesel Executive 2012
                        Ex: CR-V Elegance WP NAVI 2.0 A/T
                        Now: CR-V Elegance e:HEV (hybrid)

                        Comment


                        • #27
                          Imi cer scuze inca o data, am sperat sa fie mai blanda situatia dar din pacate nu a fost chiar asa. Nu a fost rea intentie ci pur si simplu forta majora, eu stau la curte si cantitatea de zapada cazuta a fost cu mult peste asteptari. Cu siguranta va mai fi o ocazie pe viitor si voi veni cu toata inima sa va intalnesc!

                          Comment


                          • #28
                            ......
                            "Liniutele sunt pentru masini rapide, curbele sunt pentru soferi rapizi" - un film

                            '08 Civic Sedan ES 1.8 M/T Neutron Blue

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by octi_b View Post
                              ......
                              +1 ...
                              "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                              "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                              Comment


                              • #30
                                Nu prea inteleg ce cauta Citroen....Civic...cand theard spune foarte clar "INTALNIRI CRV'isti"..?????...dl Delphi.....octi_b..... dvs ce va "radeti"...????.....
                                Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                                Comment

                                Working...
                                X