INTALNIRE CRV-isti - MARTIE 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by hondaru View Post
    Imi cer scuze inca o data, am sperat sa fie mai blanda situatia dar din pacate nu a fost chiar asa. Nu a fost rea intentie ci pur si simplu forta majora, eu stau la curte si cantitatea de zapada cazuta a fost cu mult peste asteptari. Cu siguranta va mai fi o ocazie pe viitor si voi veni cu toata inima sa va intalnesc!
    Data viitoare ,noi avem o regula clara, platesti masa ca sa te inveti minte sa dai zapada la timp....
    Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

    Comment


    • #32
      Originally posted by FLORIN CRISTEA View Post
      Nu prea inteleg ce cauta Citroen....Civic...cand theard spune foarte clar "INTALNIRI CRV'isti"..?????...dl Delphi.....octi_b..... dvs ce va "radeti"...????.....
      Dl Florin, nu stiu de ce rade octi_b, dar eu rad pentru ca sunt un om vesel si pentru ca sunt bine dispus.
      "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
      "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

      Comment


      • #33
        Originally posted by Delphi View Post
        Dl Florin, nu stiu de ce rade octi_b, dar eu rad pentru ca sunt un om vesel si pentru ca sunt bine dispus.
        😁😁😁😁😁👍
        Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

        Comment


        • #34
          Hai, trage oblonu' ca e ora inchiderii...!
          O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

          Comment


          • #35
            Florin platesc cu drag masa daca tu aranjezi cu vremea sa nu ninga in halul in care a nins! Cine sta la curte intelege...
            In alta ordine de idei eu am intrebat daca si alti posesori in afara de CRV-isti dar totusi membrii ai forumului pot participa si mi s-a spus ca DA. Dar daca este un cerc exclusivist atunci imi cer scuze inca o data.

            Comment


            • #36
              Mai stă lumea la curte Eu m-am speriat că se strānge așa de multă zăpadă īn curte că am plecat pe la 13 de acasă, pe cod portocaliu īntr-o zonă tot cu cod portocaliu Dar a fost super. Īntre noi fie vorba, n-a fost vreo mare zăpadă ci doar una obișnuită acum cātiva ani Mare a fost panica. zăpada n-a fost mare
              I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
              My cars:

              '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
              '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
              '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
              '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
              EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
              EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
              EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
              EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
              EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
              EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

              Comment


              • #37
                Mai degraba a fost portocalie decat multa.
                "Liniutele sunt pentru masini rapide, curbele sunt pentru soferi rapizi" - un film

                '08 Civic Sedan ES 1.8 M/T Neutron Blue

                Comment


                • #38
                  SE POATE INCHIDE
                  Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                  Comment

                  Working...
                  X