BACU: '17 Honda CR-V 1.6 i-DTEC 9A/T 4WD Executive Sensing, Crystal Black Pearl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Cu ea pe șosea e probabil cel mai ieftin scenariu, fiind drum de 2 zile.
    -------------------
    There is no point of having if you can't share.

    Comment


    • #92
      Asa credeam și eu, dar avānd in vedere ca este un drum de 2200km, pe care eu personal nu īl pot face in 2 zile ci in 3, și ca o platforma ar costa cam 500 euro, nu e cu mult mai ieftin pe sosea (250 euro motorina plus taxe de autostrăzi plus 2 nopți de cazare plus māncare și alte cheltuielil). Plus ca e mai riscant și foarte obositor.
      2017 Honda CRV 9AT Executive + Connect + Sensing
      Ex:
      2014 Honda Civic Executive
      2011 Honda Civic GT

      Comment


      • #93
        Romfour, un prieten si-a trimis masina sotiei din Germania in Romania si nu s-a plans de nimic. Cauta siteul lor.

        Comment


        • #94
          Pe romfour și pe unii mentour ii găsisem și eu pe net, dar e bine ca am aflat de cineva care a lucrat cu ei, mulțumesc mult Irinel.
          2017 Honda CRV 9AT Executive + Connect + Sensing
          Ex:
          2014 Honda Civic Executive
          2011 Honda Civic GT

          Comment


          • #95
            Asa a ieșit QI wireless chargerul integrat in tăvița de cotiera:

            Click image for larger version

Name:	CDC17DAB-B4D1-491A-A695-5D4CD4F8857F.jpg
Views:	1
Size:	51.8 KB
ID:	726212

            Click image for larger version

Name:	D06913E5-8964-426D-BBA7-8185C0DD8520.jpg
Views:	1
Size:	89.0 KB
ID:	726211

            Click image for larger version

Name:	388329EE-7A9B-4891-85C1-7CF028B9BD73.jpg
Views:	1
Size:	83.7 KB
ID:	726210

            Click image for larger version

Name:	3A1D7B0B-03DF-4195-9EAF-715B42426438.jpg
Views:	1
Size:	61.4 KB
ID:	726209
            2017 Honda CRV 9AT Executive + Connect + Sensing
            Ex:
            2014 Honda Civic Executive
            2011 Honda Civic GT

            Comment


            • #96
              Salut, am comandat si eu chestia de la usa (cheder), am platit 66 USD si acuma am vazut ca in 3 zile au year sale si vor fi reduse la 20 USD , oricum mersi de sfat

              Comment


              • #97
                Serios, 66 USD Eu am dat 17 dolari pe ele...
                2017 Honda CRV 9AT Executive + Connect + Sensing
                Ex:
                2014 Honda Civic Executive
                2011 Honda Civic GT

                Comment


                • #98
                  Pot sa anulez comanda cumva si sa primesc banii inapoi? E prima oara cand comand pe aliexpress, deci...asta e...asa invata omul

                  Comment


                  • #99
                    Da, ai un termen in care o poți anula, intra in contul tău, pe comenzi, și vezi dacă ai disponibil butonul de cancel.
                    2017 Honda CRV 9AT Executive + Connect + Sensing
                    Ex:
                    2014 Honda Civic Executive
                    2011 Honda Civic GT

                    Comment


                    • Originally posted by bacu View Post
                      Asa a ieșit QI wireless chargerul integrat in tăvița de cotiera:

                      [ATTACH=CONFIG]56269[/ATTACH]

                      [ATTACH=CONFIG]56268[/ATTACH]

                      [ATTACH=CONFIG]56267[/ATTACH]

                      [ATTACH=CONFIG]56266[/ATTACH]
                      foarte fain sistemul - vreau si eu ptr civicul meu dar nu am unde sa il montez. in consola mea este un mare spatiu gol - am nevoie de o tavita ceva cum ai tu. CRV ul are acea tava sau ai cumparat after?

                      merci
                      www.soundlightvideo.ro
                      www.slvservices.ro
                      EX: '07 Honda Accord 2,0 Executive M/T Carbon Bronze Pearl
                      '16 Honda Civic Tourer 1.6 Executive M/T White Orhid Pearl

                      Comment


                      • Originally posted by bacu View Post
                        Asa credeam și eu, dar avānd in vedere ca este un drum de 2200km, pe care eu personal nu īl pot face in 2 zile ci in 3, și ca o platforma ar costa cam 500 euro, nu e cu mult mai ieftin pe sosea (250 euro motorina plus taxe de autostrăzi plus 2 nopți de cazare plus māncare și alte cheltuielil). Plus ca e mai riscant și foarte obositor.
                        confirm. tocmai ce am facut un drum de 2100 km - greu, greu rau. am plecat Joi pe la 17.00 din Germania si am ajuns Sambata pe la 17.00 in Ploiesti, cu 2 cazari pe drum - una in Dresda Joi seara si una la Arad ptr Vineri seara. ca si cost motorina, cazare, mancare, taxe autostrada iesi decent - intre 250 si 300 euro. mentionez cazari gen Ibis budget
                        www.soundlightvideo.ro
                        www.slvservices.ro
                        EX: '07 Honda Accord 2,0 Executive M/T Carbon Bronze Pearl
                        '16 Honda Civic Tourer 1.6 Executive M/T White Orhid Pearl

                        Comment


                        • Mda, deci e clar. Cel mai ieftin transport cu platforma am găsit la 450 euro pana acum, deci chiar nu e mare diferența īntre platforma și condusul pe acolo...

                          Tăvița mea am cumpărat-o aftermarket, de pe AliExpress.

                          Exista și pentru civic ceva similar: http://s.aliexpress.com/3YZrayY7

                          FK2, uite de unde am luat eu:http://s.aliexpress.com/mYveIvmm
                          2017 Honda CRV 9AT Executive + Connect + Sensing
                          Ex:
                          2014 Honda Civic Executive
                          2011 Honda Civic GT

                          Comment


                          • multam fain de info. daca nu este cu suparare, o sa te mai stresez cu ceva intrebari despre sistem pe privat

                            referitor la drum, sincer recomand platforma. la mine nu a fost o optiune ptr.ca am vrut sa vad masina personal pana sa dau o caruta de bani, altfel probabil alegeam si eu platforma. chiar acum ceva vreme finul meu imi spunea de varianta aceasta. eu sugerez sa nu te complici asta daca acei 150 - 200 de euro pe care ii poti salva, nu conteaza asa de mult ptr tine.

                            bafta
                            www.soundlightvideo.ro
                            www.slvservices.ro
                            EX: '07 Honda Accord 2,0 Executive M/T Carbon Bronze Pearl
                            '16 Honda Civic Tourer 1.6 Executive M/T White Orhid Pearl

                            Comment


                            • Daca merg pe link tot 66 imi arata, le-am scris de problema, mi-a zis sa ii scriu dupa ce primesc coletul si imi returneaza 40 usd

                              Comment


                              • ti-au livrat coletul? sau l-ai ridicat tu? mie imi apare ca e livrat de posta romana, eu am pus livrare in Pipera, sau trebuie sa ma duc la oficiul vamal acolo langa constitutiei?

                                Comment

                                Working...
                                X