MIHAIL: '17 Honda Civic 5D 1.5T Sport Navi M/T, Lunar Silver

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    A fost un incendiu provenit de la pubelele de gunoi care s-a extins la 4 garaje. Mi se ramburseaza suma totala mai putin valoarea estimata a epavei si 3 rate neachitate la Casco ( am platit doar prima rata din cele 4 ) . Dosarul este deja solutionat , a durat doar 3 zile. Sa vedem cat va dura rambursarea banilor .
    HONDA Civic 5D 1.5T , Sport M/T, Sonic grey 2017 , Ex HONDA Civic 5D 1.5T , Sport Navi M/T, Lunar silver 2017 , Ex Honda Civic 1.8 GT 2011 Black , ex Peugeot 207 1.4 HDI 2007 yellow lacerta

    Comment


    • #47
      Shit. Bine că ai avut CASCO şi nu ţi-au pus beţe-n-roate la dosar.
      Valoarea epavei... nici nu văd ce s-ar mai putea recupera de acolo.

      So... what's next? Tot Honda?
      '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

      Comment


      • #48
        Dap, a zis pe pagina precedenta.
        '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

        sigpic

        Comment


        • #49
          Nici eu nu stiu ce s-ar putea recupera , desi jantele din spate sunt doar afumate , din portbagaj si torpedou am recuperat tot fiind doar ude . Voi vedea ce se poate recupera saptamana viitoare cand o duc la dezmembrat . And next va fi tot acelasi tip de masina doar ca alta culoare ( sonic grey ) care acum se afla in parcul din Pitesti . Cand voi termina cu formalitatile bancare voi intra in posesia ei
          HONDA Civic 5D 1.5T , Sport M/T, Sonic grey 2017 , Ex HONDA Civic 5D 1.5T , Sport Navi M/T, Lunar silver 2017 , Ex Honda Civic 1.8 GT 2011 Black , ex Peugeot 207 1.4 HDI 2007 yellow lacerta

          Comment


          • #50
            Offf...nasol. Fruntea sus!

            Comment


            • #51
              Am incheiat ,,aventura,, cu aceasta masina . Am primit banii de la asigurator , i-am virat la Asko si probabil ca peste vreo 2-3 saptamani voi ridica noua masina ( sonic grey ca doar aceasta mai este disponibila ). Singurul lucru care ma deranjeaza este situatia anvelopelor : nu vor sa echipeze masina cu anvelope de iarna . Daca afara ninge eu plec cu anvelope de vara sau astept primavara ? Voi vedea cum va decurge negocierea.
              Anyway moderatorii pot inchide threadul
              HONDA Civic 5D 1.5T , Sport M/T, Sonic grey 2017 , Ex HONDA Civic 5D 1.5T , Sport Navi M/T, Lunar silver 2017 , Ex Honda Civic 1.8 GT 2011 Black , ex Peugeot 207 1.4 HDI 2007 yellow lacerta

              Comment

              Working...
              X