Iesire pe circuit Motul Day Out 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iesire pe circuit Motul Day Out 2017

    Pe data de 23 Iulie are loc evenimentul Motul Day Out 2017 unde suntem invitati sa participam cu 10 persoane. Dintre cei 10 hondari, 5 se vor da pe circuit cu masinile ATA.

    Evenimentul Motul Day Out isi doreste a fi o iesire la distractie, intr-un cadru relaxat si presarat cu buna-dispozitie, andrenalina si competitie.
    Motul Romania va invita la Academia Titi Aur - ATA pentru a socializa in regim de competitie pe circuit, cu masina personala, in sistem track-day.
    Fiecare club are posibilitatea sa delege 10 reprezentanti dintre care 5 vor putea intra pe circuit. In paralel vom avea si alte concursuri antrenante. Pentru cei care nu vor sa intre cu masina pe circuit, vor exista alte activitati cu premii surpriza oferite de Motul Romania.
    Inarmati-va cu voie buna si veniti la distractie in spiritul Motul.
    Multumim si va asteptam.
    Duminica, 23 Iulie
    Academia Titi Aur - ATA
    Ora 9:00
    Daca doriti sa veniti, va rugam sa va inscrieti intr-o lista si sa o copiati, adaugandu-va la sfarsit.


    Facem o lista cu doritori?
    Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
    Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

    ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
    ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

  • #2
    Salut!
    In detaliile evenimentului se specifica faptul ca se intra pe circuit cu auto personal, nu cu cele ATA.
    Eu cu Jazz-ul n-am ce cauta pe circuit ca va amestec gandurile cu viteza mea de melc, insa pot veni ca spectator/participant din partea Honda Fan.
    In aceste conditii imi pot lua si copiii cu mine? Si lor le plac cursele de masini, ma gandesc ca le-as face o bucurie. Le pun niste sandwich-uri in traista si cate o sticla de apa si aplaudam masini toata ziua

    P.S. Daca se accepta, pot intra pe circuit cu Opel Zafira B 2.0 Turbo, dar daca respectam brandul Honda, vin cu Honda insa nu intru pe circuit.
    Era asa de frig afara, incat atunci cand am vrut sa-l scuip pe unul, i-am infipt un țurțure in gat!

    Comment


    • #3
      De ce reply-ul meu nu s-a inregistrat pe forum? E dubios, apare ca Doc a dat ultimul reply, adica se contorizeaza doar postarea initiala.
      Era asa de frig afara, incat atunci cand am vrut sa-l scuip pe unul, i-am infipt un țurțure in gat!

      Comment

      Working...
      X