Octavian Adrian: '16 Honda Civic Type R GT, Championship White

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by Adrian Octavian View Post
    Am fost azi la Asko pt niste zgarieturi luate in parcarea de la Afi, sa le fac pe casco si daca tot eram acolo am intrebat si de eleron si se pare ca o sa fie schimbat pe garantie , tin sa ii multumesc lui Razvan pt efort.
    Cum faceti cu zgarieturile astea pe CASCO? Pentru ca eu cat timp am avut CASCO nici prin gand nu mi-a trecut sa fac reparatii minore pe asigurare. Imi crestea prima anul urmator mai mult decat facea reparatia. Mai bine plateam eu din buzunar.

    Comment


    • #77
      Pai la mine erau o idee mai mult decat zgarieturi, cred ca unul cu vreun segway (banuiesc vreun paznic din afi) a trecut pe langa masina si cumva a cazut (am gasit in fatza masinii si vreo 2 picaturi de sange ), ma bucur pt ca nesimtirea nu are limite si nu a fost in stare sa lase un numar, macar de bun simt ca nu ii ceream vreun ban. Asaaa sii mi-a zgariat capota vreo 6cm, usa fatza lateral, ornament si aripa dreapta, nu asa rau precum capota unde probabil a ajuns ghidonul. Acum nu stiu cum o sa fie prima anul urmator , vedem.
      "In 30 years, Honda has made 15 million V-Tec System and they have never, not even once single failure" - Jeremy Clarkson Top Gear.

      The Power of Dreams

      Comment


      • #78
        Mic update: Am fost la asko si mi-au schimbat si eleronul pe garantie, vopsita in locurile cu probleme si sper sa nu mai dau de idioti (e greu stiu dar macar sper).
        "In 30 years, Honda has made 15 million V-Tec System and they have never, not even once single failure" - Jeremy Clarkson Top Gear.

        The Power of Dreams

        Comment


        • #79
          Ha ha, pe tine te vad zilnic. Chiar azi dim am trecut cu trotineta pe langa tine la semaforul de pe Valea Ialomitei.
          Ex: 06' Honda Accord 2.2 i-cdti
          Current: '02 Peugeot 206 2.0hdi/ '10 Fiat 500 1.2L/ '02 Smart 42 0,6/ '07 Mitsubishi Outlander 2.0DiD

          Comment


          • #80
            Cred ca te-am vz ! ai facut dreapta nu?
            "In 30 years, Honda has made 15 million V-Tec System and they have never, not even once single failure" - Jeremy Clarkson Top Gear.

            The Power of Dreams

            Comment


            • #81
              Un mic update:

              Am deja 35k cu ea si e geniala in fiecare zi, am inlocuit toba de mijloc cu un b-pipe de la tegiwa si sunetul este fascinant, iar pe viitor ma gandesc la un intercooler mai mare, t-mod tot de la tegiwa si o mapare, pt mapare trebuie sa ma interesez atent iar daca aveti recomandari sunt bine-venite.

              Legat de b-pipe, mic drone pe la 2000rpm, nu e deranjant si oricum dispare repede.
              "In 30 years, Honda has made 15 million V-Tec System and they have never, not even once single failure" - Jeremy Clarkson Top Gear.

              The Power of Dreams

              Comment


              • #82
                Salut,

                Ai remapat masina? daca da, ne poti da niste detalii? Intentionez si eu sa fac asta si am vazut ca doar TCM se baga...

                Comment


                • #83
                  Raspunsul aici: https://www.youtube.com/watch?v=gH_iJzNOweE
                  Toti Oamenii sunt Trecatori
                  Nu toti Trecatorii sunt Oameni !

                  Comment

                  Working...
                  X