Intalnire CRV-isti - Mai 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    De acord ! Am uitat de el, dar a fost super, mi-am amintit, eu in sambata de dupa intalnire am comandat diverse pt toata familia !
    Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
    "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
    "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

    Comment


    • #17
      Deci, in 26.05, 18.00, Din Fu sau Marele Zid ?
      Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
      "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
      "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

      Comment


      • #18
        @WillyCR-VFAN - Deci asteapta....vei afla la momentul potrivit....
        Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

        Comment


        • #19
          Lista

          1. Florin Cristea
          2. Doc
          3. KMR
          4. Ro861
          5. Willy
          6. Chipson78
          7. Vlad
          8. Maruta ?
          9. Tommy ?

          Avem 2 cu semnul intrebarii.
          Saptamana asta, vineri, este 26
          Marele Zid locatia este aici http://www.marele-zid.ro/location/ si fac rezervare 10 locuri.
          Ora 18:30

          NB
          Am facut rezervarea acum. Pe numele meu pentru 10 persoane, ora 18:30, data 26, pe terasa.
          Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

          Comment


          • #20
            Se poate inchide. Marele Zid nu cred ca a fost cea mai fericita alegere. Este sub DinFu . Supa de fructe de mare plina de taitei sub care am avut impresia - din cauza mirosului - ca se ascunde un pisic mort....
            Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

            Comment

            Working...
            X