MDL88: '11 Honda Civic Type S 1.4 i-VTEC, Urban Titanum Metallic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Sunt mai multe led-uri.
    '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

    sigpic

    Comment


    • #47
      Am avut aceeasi problema cu semnalizarea din oglinda, si am reusit sa o rezolv prin a reface lipiturile ledurilor.

      Comment


      • #48
        Problema e că semnalizatorul e capsulat şi ca să ajungi la LED-uri trebuie să-l decapsulezi (distrugi?)....
        '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

        Comment


        • #49
          Buna, eu de 80.000 de km am pus numa ulei Bardhal exceeed 5W30 si de obicei am pus numa 0.5 L in 20.000 de km , perfect ca ulei , foarte bun si Motul , putin mai jos sigur e Castrol Edge, Shell Elix e o prostie de ulei , in Italia se vinde cu 8 € la alimentare, si pentru cutie de schimbat trebe numa folosit Honda MTF original, fiecare al ulei strica cutia!

          Comment


          • #50
            Stiu, iti cam da batai de cap, dar daca ai grija reusesti sa il desfaci fara sa il distrugi.

            Comment


            • #51
              Am o intrebare.. in special pentru cei din Iasi.. Voi unde schimbati lichidul de frana la Civic? Din cate am inteles e nevoie de un fel de adaptor.. Trebuie neaparat la Honda, la Casa Auto.. sau se gaseste vreun alt service la care as putea face schimbul? Merci!
              If you think I am cute now, wait until you see me in my Civic!
              sigpic

              Comment


              • #52
                Problema.. dupa ce am facut revizia + schimbat uleiul in cutia de viteze.. nu mai exista blocajul dintre viteze si marsharier.. deci trebuie sa ghicesc unde e a 5-a si a 6-a.. A mai intalnit cineva problema..?
                If you think I am cute now, wait until you see me in my Civic!
                sigpic

                Comment

                Working...
                X