RADUARIA : '16 Honda Civic Sedan 1.8 ES MT, Urban Titanium Metalic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Daca urmezi indicatoarele de schimbare viteza, vei obtine consumul minim. Dar si mie mi se pare ca motorul e subturat rau cand indicatorul cere treapta superioara.

    Comment


    • #17
      Sa o stapanesti si folosesti sanatos si fara evenimente.

      Comment


      • #18
        multumesc inca o data pentru urari. Am citit pe forum ca ASKO la 1000 km oferea o mica verificare. Mie la honda nord nu mi-a spus nimeni nimic de asa ceva. i-am verificat eu uleiul si pare ok ca nivel. se murdareste tija pe toata zona aia cu romburi.
        e interesanta si trapa de la masina, prin oras cand mai mult stai la semafor (bucuresti) e foarte utila si mai placuta ca aerul conditionat
        am vazut ca au adus varianta 2017 hatch la honda nord. a fost cineva a o vada?
        oare cumva o sa reduca preturile la variantele 2015 ramase in stoc? nu m-ar tenta hatch-ul vechi dar tourerul mi se parea ceva deosebit. din pacate bugetul era cu mult sub ce cereau ei pe masina.

        Comment


        • #19
          Honda Nord ofera un control gratuit pana la finalul lunii.

          Comment


          • #20
            Un fel de verificare de primvara cum a oferit si Asko?
            Daca da, as face si eu o programare .
            The other car : SAAB 900NG / 2.0 Turbo / Stock / Black. (SOLD)
            https://www.instagram.com/iamrusu/

            Comment


            • #21
              In perioada 15 martie -30 aprilie,Honda Nord te invita la o verificare GRATUITA de primavara.
              Vom face o constatare generala de rampa si vom verifica cele mai importante 20 de puncte ale masinii tale,pentru a ne asigura ca aceasta este in perfecta stare de functionare si ca esti in siguranta.
              Mai mult,in aceasta perioada veti beneficia de 15% reducere la piesele originale Honda.

              Comment


              • #22
                Da, am vazut si eu acum pe facebook fac o programare maine.
                The other car : SAAB 900NG / 2.0 Turbo / Stock / Black. (SOLD)
                https://www.instagram.com/iamrusu/

                Comment


                • #23
                  Stati linistiti cu programarile acum. Eu incerc de o saptamana doar sa dau de ei la telefon ca sa imi fac programare pentru schimbat anvelope. Iti dai seama ca pentru o verificare moka te programeaza cred ca primavara viitoare...

                  Comment


                  • #24
                    eu am facut programare pt vineri dimineata, 8:30 - verificare si schimb cauciucuri (100 ron). mai aveau locuri pt sapt viitoare. cu ocazia asta sper sa vad si noul civic cum arata.

                    Comment


                    • #25
                      Salut! Cumva stam in acelasi cartier? CC? As vrea si eu kit-ul de reparatie, daca se da comanda da-mi si mie un semn.

                      Sa o stapanesti fara incidente!

                      Comment


                      • #26
                        Salut! da, tot popesti leordeni, zona de blocuri noi. la 2 scari distanta de mine e un civic sedan dar gri. din cate vad al tau e negru. inca cativa si facem propria noastra intalnire

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by huskyuk View Post
                          Stati linistiti cu programarile acum. Eu incerc de o saptamana doar sa dau de ei la telefon ca sa imi fac programare pentru schimbat anvelope. Iti dai seama ca pentru o verificare moka te programeaza cred ca primavara viitoare...
                          Sunat azi pe mobil si facut programare, cu numarul de fix au probleme.
                          Au liber saptamana viitoare de marti pana vineri .
                          The other car : SAAB 900NG / 2.0 Turbo / Stock / Black. (SOLD)
                          https://www.instagram.com/iamrusu/

                          Comment


                          • #28
                            am facut schimbul de anvelope+ verificarea. totul ok.durata aprox 1:30 ore.

                            am vazut si noul civic hatch. mi-a placut calitatea interiorului. peste civicul meu. in schimb parca interiorul a pierdut din personalitate. de asemenea, foarte intunecat - totul negru si geamuri mici pe usile din spate. designul exterior demential, peste orice wolkswagen&compania. daca as fi avut banii probabil ca i-as da pe masina asta, doar kia sportage-ul ar mai fi in balanta. mai jos niste poze:






                            RaduAria
                            Junior Member
                            Last edited by RaduAria; 07-04-17, 12:33.

                            Comment


                            • #29
                              Salut! Varianta din poze este hatchback-ul, sedanul nou inca nu a ajuns la noi!

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by AdrianPAB View Post
                                Salut! Varianta din poze este hatchback-ul, sedanul nou inca nu a ajuns la noi!
                                ai dreptate. m-am grabit eu cand am scris

                                Comment

                                Working...
                                X