Intalnire HONDA CRV - MARTIE 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    O idee nefericita...
    Originally posted by FLORIN CRISTEA View Post
    Luna asta nu particip.
    O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

    Comment


    • #17
      si eu sunt foarte foarte prins si nu voi putea veni. Multumesc mult pentru intelegere si sa va simtiti senzational si sa beti un pahar si pentru mine.
      Ex: CR-V 2,2 Diesel Executive 2012
      Ex: CR-V Elegance WP NAVI 2.0 A/T
      Now: CR-V Elegance e:HEV (hybrid)

      Comment


      • #18
        @ro861 - Nu am ce sa fac. Sunt in lucrari cu dantura si nu cred ca termina pana pe 31. Luna viitoare scoatem parleala.
        Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

        Comment


        • #19
          Da, si eu sunt foarte prins, am activitati sportive planificate saptamanal luni, miercuri si vineri, in fiecare zi trec sa imi vizitez dupa programul de lucru parintii in varsta pe care trebuie sa ii ajut cu diverse cumparaturi si alte lucruri prin casa, tata e bolnav si cazut la pat si necesita ingrijire speciala si atentie, acasa am si eu diverse probleme curente de rezolvat si as mai putea continua.

          Totusi, cred ca 2-3 ore, o data pe luna putem gasi intr-o vineri dupamiaza in care sa ne vedem sa vorbim, sa ne bucuram de vreme, masini si alte pasiuni.

          Sau putem sa ne agatam de niste motive ridicole, pe care nu le crede nimeni si sa pozam in niste tipi cu principii, care vezi doamne nu putem, dar chiar nu putem sa gandim pozitiv si sa ne bucuram de ce avem in jurul nostru.

          Ca un idealist ce sunt, ca majoritatea barbatilor, credeam ca spiritul Honda inseamna altceva.

          Ceva de genul "Semper Fi"!
          Dar probabil ca visez....
          O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

          Comment


          • #20
            Dacă nu termin cu dantura clar nu vin. Să vin ca sa ce..??. ..de māncat nu pot....de băut pot dar ar trebui sa la autoturisma acasă. Iar băutură fără māncare nu merge.
            Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

            Comment


            • #21
              Merge o supa cu paiu', un piure cu ficatei,pasat....!

              Originally posted by FLORIN CRISTEA View Post
              Dacă nu termin cu dantura clar nu vin. Să vin ca sa ce..??. ..de māncat nu pot....de băut pot dar ar trebui sa la autoturisma acasă. Iar băutură fără māncare nu merge.
              O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

              Comment


              • #22
                Nu merge....😃
                Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                Comment


                • #23
                  Salutare tuturor,sunt nou proprietar de crv 2,2 ctdi si as dori sa aflu cate ceva despre masina.As putea participa la intalniri sa aflu daca fac bine ceea ce fac cu al meu crv.

                  Comment


                  • #24
                    Vezi ca avem intalnire saptamana asta, vineri 31, ora 17, la Izvorani, undeva pe langa centrul olimpic.
                    Daca vrei sa vii posteaza aici si iti dau detalii mai precise pentru locul intalnirii.
                    Mancare, bautura, discutii, poze. cam asta e agenda...!
                    Ne distram impreuna si platim nemteste...
                    O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

                    Comment


                    • #25
                      Intalnirea a decurs conform planului si asteptarilor.
                      Multumesc tuturor celor care au participat si au facut posibila o asa faina desfasurare de forte.
                      Se poate inchide.
                      Multumesc.
                      O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

                      Comment

                      Working...
                      X