Intalnire Bucuresti HONDAFAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnire Bucuresti HONDAFAN

    Salut,

    Tot ma uit de ceva timp sa vad daca se organizeaza vreo intalnire Honda si nimic nu se vede la orizont!
    Asadar, va intreb aici: e cineva interesat sa organizam o intalnire?

    Muultumesc!
    hondatu
    Administrator
    Last edited by hondatu; 13-03-19, 14:51.

  • #2
    Da, da! Eu sunt OK. Intalnire doar Civic? Doar noi cu sedanurile noi? Toti hondistii? Care e tematica?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • #3
      Deocamdata sa vedem niste feedback-uri si vedem cand, cine, unde...

      Eu zic ca data undeva spre jumatatea lunii februarie.

      Legat de cine sa participe, eu zic ca nu doar noi cu sedanurile noi, pentru ca unul din scopurile intalnirii ar fi sa aflam mai multe despre masinile noastre si cred ca trebuie sa vina oameni care sunt hondari de mai multa vreme decat noi (cel putin eu sunt la prima experienta Honda).

      Comment


      • #4
        In bucuresti stiu ca se face pe fiecare saptamana vineri seara. Asta cand permite vremea

        power of dreams
        sigpic

        Comment


        • #5
          Salut, care e locatia in Bucuresti pentru fiecare saptamana, vinerea? Eu ma bag, nu am fost niciodata, sunt incepator si chiar as vrea sa vorbesc cu alte persoane despre mici probleme.

          Comment


          • #6
            Intrati si voi pe facebook grupul hodafan si urmariti acolo. O sa posteze baietii locatia si ora cand se intalnesc
            sigpic

            Comment


            • #7
              Originally posted by M4R1U5 View Post
              Intrati si voi pe facebook grupul hodafan si urmariti acolo. O sa posteze baietii locatia si ora cand se intalnesc
              cam slabuta activitatea pe facebook! din ce vad, ultima intalnire a fost in octombrie 2016.

              Comment


              • #8
                Păi e frig.

                Sent from my SM-G935F using Tapatalk
                I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                My cars:

                '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                Comment


                • #9
                  Cand da caldura va rog anuntati si aici pe cei mai ''inapoiati tehnologic'' adica fara Facebook .
                  Multumesc anticipat !

                  Comment


                  • #10
                    Cānd dă căldura o să-ți dai seama și fără să ai facebook
                    I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                    My cars:

                    '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                    '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                    '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                    '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                    EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                    EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                    EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                    EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                    EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                    EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                    Comment


                    • #11
                      - pe timp calduros, ne strangem vineri, parcare Kaufland Barbu Vacarescu, ora 21:00

                      - pe timp racoros, ne strangem vineri, parcare subterana -3 (zona cu albastru) Promenada, ora 21:00 (dar de 2 luni nu a mai iesit nimeni)

                      vedeti ca mai exista un thread cu aceeasi tema "Intalniri nocturne - vinerea la.... " si acolo gasiti informatii.

                      Comment


                      • #12
                        Se anunta vreo intalnire curand?

                        Comment


                        • #13
                          probabil ca ne strangem maine seara,o sa anunt maine exact unde si ora(probabil in promenada de este frig afara).

                          Comment


                          • #14
                            Pana la urma ati stabilit sau nu intalnirea Hondafan din seara asta?
                            Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                            Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                            ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                            ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                            Comment


                            • #15
                              in mare parte de e placut afara,ne vedem in parcare la kaufland barbu vacarescu,de e frig in promenada la -3(ora 9-9.30).

                              Comment

                              Working...
                              X