CLAUDIU73: '16 Honda Civic Sedan 1.8 i-VTEC LS M/T, Alabaster Silver Metallic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Le au montat 2 doamne la firma in aprox 1 ora. Sunt tutoriale pe net, am īnțeles, puse de firma. Eu sunt f mulțumit de ele. dar din toate vāndute pt civic, am īnțeles ca 12, doar doua au fost montate in firma, deci se pot monta fara probleme. La bancheta din spate au desfăcut doar clemele fără șurub.

    Comment


    • Unde sunt tutorialele alea? Si nu am vazut crapatura pt airbag la husele din fata...

      Comment


      • Nu este crapatura. E vb de o cusatura speciala cu doua ate, o ata subtire si una groasa. in caz de declansare a airbag ului ata groasa va rupe ata subtire.. Ceva de genul asta.. Tutorialele sunt pe youtube.. o sa caut si trimit link ul.. stiu ca le-am vazut si eu inainte de a le comanda.

        Comment


        • Salutare! Masina lui Claudiu a ajuns la mine luna trecuta. Pana acum am avut un drum de vreo 600km afara si in rest vreo 200km in oras(Bucuresti). Masina merge suberb.
          Are idee cineva daca se poate pune cruise control, costuri, etc. Am vazut ca exista butoanele pe aliexpress : https://www.aliexpress.com/item/4000...c009hZ6Zh&mp=1
          Oare mai este nevoie si de alte fire, senzori, etc.? Pana la inceputul anului viitor este inca in garantie, asa ca nu o sa fac modificari.

          Comment


          • am cumparat si eu niste huse de pe huse.ro. Unde sunt tutorialele respective?

            Comment


            • Originally posted by i93mid View Post
              am cumparat si eu niste huse de pe huse.ro. Unde sunt tutorialele respective?
              Salut!

              Singurele materiale video de pe site, eu am gasit aici:

              https://www.huse.ro/montare-si-curatare

              Am vazut ca au si facebook, poate au mai multe detalii acolo.

              Nu stiu daca mai intra
              Claudiu73
              Member
              Claudiu73 pe aici.

              Comment

              Working...
              X