RADUPARASCHIV: '09 Honda Civic 5D 1.8 i-vtec Sport, Nighthawk Black

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    cred ca am vazut-o recent in trafic prin zona pe la cocosatu, arata bine de tot.

    multa bafta cu ea si sunt curios cum iese cu modurile

    Comment


    • #32
      Sa ai noroc de ea!
      '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

      sigpic

      Comment


      • #33
        Siiii am revenit dupa ceva timp, primul makeover a fost facut! Am scapat de "nari" si avem o grila noua faina. Am inceput sa vanez si kit-ul de FN2, am gasit o mare parte din piese dar am ramas in aer Mai am nevoie de 3 piese (prelungire bara fata, prag dreapta si arcada stanga fata). Daca stie cineva pe cineva care stie pe altcineva care s-ar putea sa aiba de vanzare una din cele 3 sau chiar toate 3, astept un PM va rog.

        Pana atunci, tadaaaa:

        Comment


        • #34
          Faza a 2-a: am schimbat jantele! De curand am gasit un set de Enkei de evo si mi s-a pus pata pe ele: et38, 8j. Merg la fix si se aliniaza superb la caroserie.




          Comment


          • #35
            Arata suuuper bine!!!
            Spor cu gasirea pieselor care iti lipsesc pentru completarea kit-ului...

            Comment


            • #36
              Originally posted by rares_b View Post
              Arata suuuper bine!!!
              Spor cu gasirea pieselor care iti lipsesc pentru completarea kit-ului...
              Mersi frumos! Momentan am luat o pauza de la cautarea kit-ului ca nu am avut sanse de izbanda. Inca stau si ma framant daca merita sa investesc atat in ea sau sa pun la ciorap de FN2.

              Comment

              Working...
              X