Honda Civic 2014 i-cdti garantie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Honda Civic 2014 i-cdti garantie

    Salutare!

    Am ajuns saptamna aceasta pe Prelungirea Ferentari,pentru ca doream sa fac o noua achizitie si am gasit un anunt pe net cu o Honda Civic 1.6 i-CDTI

    La inceput am fost reticent,dar dupa ce am intrat in locatia care avea si reprezentanta Ssang Yong m-am linistit.

    Baietii de la www.nextcarlease.ro au o flota de civic-uri la super pret intre 11490 si 12900 eur cu kilometrii intre 66 si 127 mii,cu garantie si service-uri doar in reteaua Honda.

    Las aici un link pentru a-mi spune parerea voastra - http://nextcarlease.ro/listings/hond...-mt-comfort-3/

    Masina am fost sa o vad cu un mecanic,m-au lasat sa o verific pe elevator pus la dispozitie de ei,si am primit un feedback pozitiv la adresa ei..

    Ce parere aveti?

  • #2
    1.6 i-DTEC. i-CDTI e doar pe 2.2 Euro 3,4

    Ca masina, ma gandesc ca sunt dint-o flota de masini luate in leasing operational.
    Iar asta inseamna niste riscuri, mai ales daca e dintr-o flota de rent-a-car

    Decizia oricum e a ta...

    Anuntul de vanzare din ce motiv l-ai pus? Ajuta-ma sa inteleg. Din ce inteleg de mai sus nu e masina ta si nu o vinzi...
    '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

    sigpic

    Comment

    Working...
    X