ALEXPCH: '12 Honda Accord 2.0 M/T i-VTEC, Executive, Premium White Pearl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Bine ai venit printre noi, frumoasa "alba ca zapada"
    Sa va plimbe sanatosi si fara evenimente neplacute!

    Comment


    • #17
      Multumesc ! ☺

      Comment


      • #18
        Daca nu sunt indiscret, masina a avut proprietar o firma? Si are ambreiaj schimbat la aprox 80k km? Intreb de curiozitate pt ca am fost cu un prieten sa vad ceva asemanator si s a dat undeva la 11k.

        Comment


        • #19
          Da. A spus propritarul de la care am luat-o ca a avut schimbat ambreiajul. De unde stiti ca sa dat la 11mii ? Eu am cumparat-o acum 2 săptămāni la 15000 € . Sper sa nu īmi fi luat teapa. 😕

          Comment


          • #20
            Masina am cumparat-o din zona rondului alba iulia din Bucuresti

            Comment


            • #21
              No, terminati cu prostiile!
              Masinuta e superba, probabil ca e in regula din punct de vedere tehnic si DOAR lucrurile astea sunt importante. Ca apar viteji cu tot felul de povesti... am mai vazut, am mai auzit, multumim pentru prezenta!
              S-o stapanesti cu placere, Alex si sa-ti aduca numai bucurii!

              Comment


              • #22
                Multumesc!
                Masina intr-adevar pare a se prezenta foarte bine. Am facut cu ea 2000 de km in 2 săptămāni si pot spune ca sa comportat perfect din orice pct de vedere.

                Comment


                • #23
                  Nu e teapa, masina era impecabila, pielea arata ca noua, numai ca eu nu eram hotarat daca sa iau accord sau crv si am ezitat sa o iau. Proprietarul(primul) cerea 11500 in momentul respectiv deci poate a mai lasat ceva. Sincer ma oftic ca nu a ajuns din prima la cineva care chiar si a dorit un accord, si a ajuns la cineva care si a mai pus cateva mii (easy money nici macar nu s a deplasat in afara dupa ea). Sunt curios daca macar a avut bunul simt ca in banii astia sa iti dea si cel de al doilea set de jante pe care il avea masina. Oricum..daca te uiti la ce e de vanzare acum cam asta este pretul asa ca nu prea are de ce sa iti para rau.

                  Comment


                  • #24
                    Mi-a dat si al doilea set de jante. Nu īmi pare rau ca am luat-o. Masina chiar īmi place foarte mult.

                    Comment


                    • #25
                      sa o stapanesti cu placere si fara evenimente neplacute!
                      '08 Jaguar XF 3.0 V6 Premium Luxury A/T
                      Ex: 09 Honda Accord 2.4 CU2 EXEC A/T & '07 Honda Accord 2.0 EXEC M/T

                      Comment


                      • #26
                        Multumesc !

                        Comment


                        • #27
                          Sa o stapanesti sanatos si fara incidente!
                          Cum a fost trecerea de la TDI la Vtec? Nu ti s-a parut aparent submotorizat Accord-ul?
                          ....

                          Comment


                          • #28
                            Multumesc!
                            Intr-adevar la turatii joase vtec-ul nu trage ca tdi-ul. Dar problema asta am rezolvat o rapid mergānd mai turat.
                            Oricum ca senzatia generală la condus nu se compara, vtec-ul fiind mult peste.
                            Am mai avut in trecut si o mazda 323f coupe aspirata natural si eram oarecum obisnuit cu mersul turat😁

                            Comment


                            • #29
                              Sa o stapanesti cu placere si fara probleme !
                              Intradevar uiti repede de TDI sau cel putin in cazul meu asa a fost

                              Comment


                              • #30
                                Multumesc !
                                Exact, deja am uitat de tdi.😂😁

                                Comment

                                Working...
                                X