Dan P: '14 Honda Accord Type S 2.4 i-VTEC M/T, Premium White Pearl (rara avis)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • categoric, la exterior si mie imi place mai mult. interiorul in schimb nu se compara nici pe departe, si nici tinuta la drum (mult mai confortabila - pentru cei care urmaresc treaba asta).

    Un var are F10 in Irlanda, ii place la nebunie masina, in schimb il sacaie maxim fiabilitatea Accord-ului. Mereu cand vine la mine, se urca in ea, zice "eh, nu se compara cu bmw, se vede ca e mai old school in interior si la confort; in schimb tu n-ai bagat un ban in ea de cand o ai, eu ma gandesc cu ce-o pot inlocui ca sunt satul".
    '08 Jaguar XF 3.0 V6 Premium Luxury A/T
    Ex: 09 Honda Accord 2.4 CU2 EXEC A/T & '07 Honda Accord 2.0 EXEC M/T

    Comment


    • Originally posted by ady_uaic View Post
      "eh, nu se compara cu bmw, se vede ca e mai old school in interior si la confort; in schimb tu n-ai bagat un ban in ea de cand o ai, eu ma gandesc cu ce-o pot inlocui ca sunt satul".
      La fel as zice si eu de Mercedes vs Honda.
      '02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

      Comment


      • adica mertz mai ok decat Honda, nu?
        '08 Jaguar XF 3.0 V6 Premium Luxury A/T
        Ex: 09 Honda Accord 2.4 CU2 EXEC A/T & '07 Honda Accord 2.0 EXEC M/T

        Comment


        • Adicătelea invers, ref fiabilitate
          -------------------
          There is no point of having if you can't share.

          Comment


          • Ia luati niste exterioare ca la interior nu ma pot lauda


            Cred ca nu mai stiu sa fac poze, jantele astea in realitate arata demential
            Attached Files
            ....

            Comment


            • Eu nu reusesc sa vad daca are roti. Parca se deslusesc niste spite, dar...
              N-ar fi mai bine sa pui niste neoane la praguri sau chiar niste luminite la roti, ca jantele alea nu sunt deloc evidentiate. Ma rog, vizibile.

              Comment


              • O sa caut din alea centrifugale sa se aprinda cand merg.
                ....

                Comment


                • Originally posted by Dan P View Post
                  Cred ca nu mai stiu sa fac poze,
                  Lifehack: fa poze pe telefon in modul HDR, astfel vei scoate in evidenta si detaliile din zonele cu umbra si mai prost iluminate, in cazul tau de mai sus s-ar vedea rotile mult mai bine, plus ca automat vei avea si culorile mai vibrante,
                  ...HDR in sine e mai placut ochiului, unicul dezavantaj e ca % de imagini nefocalizate la lumina slaba va fi mai mare, mai ales la obiectele in miscare, dar pentru obiecte statice e foarte bun.
                  InjectoR
                  Senior Member
                  Last edited by InjectoR; 24-03-17, 15:47.
                  Acest fenomen a fost deja observat si studiat de către oamenii de știință si psihologii din Marea Britanie. S-a scris chiar si in Wikipedia".

                  … Jazz do it ...

                  Comment


                  • @DanP nu te-ai gandit la niste lug nuts gen neo crome, dar nu exagerat de lungi, doar putin, cat sa puna jantele si mai mult in evidenta?

                    Comment


                    • Draci, nu se vad in poze niste jante si niste proportii. Culori si nu altceva. Ce-aveti, mai? Masina arata traznet, pot confirma (eu o s-o fac altfel pe-a mea, urmatoarea, dar e tot pe-acolo) exact ii lipsesc niste chestii rotitoare iesite inafara...
                      "In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is."

                      Comment


                      • @Io si Ea: glumim, glumim.

                        Comment


                        • Haters gonna hate!

                          Comment


                          • Richie ai pus punctul pe I 😁
                            Radem glumim nu-i bai.
                            Ma gandisem sa pun niste prezoane albastru neon dar m-am lasat pagubas din pacate. 😁 Mi se urca Vali in cap .
                            ....

                            Comment


                            • Nici gand!
                              Cred ca niste piulite colorate ar da foarte bine.

                              Comment


                              • Roz mi s-ar potrivi?
                                ....

                                Comment

                                Working...
                                X