ADRIAN OCTAVIAN: '16 Honda Civic 1.8 M/T Elegance Black

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Salutare,

    Nu ma satur de ea si cum faceam dupa cea de dinainte, cand intorceam capul dupa o parcare, dupa asta deja am o problema la gat ).

    O mica intrebare, unde pot gasi acea plasa pt portbagaj (pt cei care au si au gasit prin magazine) pt ca am tot cautat si nu stiu daca s-a mai vb aici pe forum despre asta ?

    Mersi frumos.
    "In 30 years, Honda has made 15 million V-Tec System and they have never, not even once single failure" - Jeremy Clarkson Top Gear.

    The Power of Dreams

    Comment


    • #17
      deci nu are nimeni plasa pt portbagaj ? sunt singurul care are nevoie? )
      "In 30 years, Honda has made 15 million V-Tec System and they have never, not even once single failure" - Jeremy Clarkson Top Gear.

      The Power of Dreams

      Comment


      • #18
        UIte aici: https://www.autolux.ro/plasa-portbagaj-auto/
        I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
        My cars:

        '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
        '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
        '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
        '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
        EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
        EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
        EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
        EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
        EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
        EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

        Comment


        • #19
          Mersi frumos... m-am uitat si eu pe asta , orb
          "In 30 years, Honda has made 15 million V-Tec System and they have never, not even once single failure" - Jeremy Clarkson Top Gear.

          The Power of Dreams

          Comment


          • #20
            Eu am primit plasa cadou cand am luat masina, nu am folosit-o niciodata )

            Comment


            • #21
              nici eu si am civicul de aproape 9 ani :P
              '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

              sigpic

              Comment


              • #22
                Pai daca tot n-ati folosit-o faceti-o cadou omului
                '09 Honda Accord Sedan 2.4 i-VTEC A/T, Executive, Crystal Black Pearl
                http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/zagado26/

                Comment


                • #23
                  Eu mi-am luat-o de la Asko


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

                  Comment


                  • #24
                    Pai astept cadourile :P, glumesc, o sa trec pe la asko sa vad care e treaba si daca e prea scumpa si nu merita acel elastic o sa iau de pe autolux (mersi KMR)
                    "In 30 years, Honda has made 15 million V-Tec System and they have never, not even once single failure" - Jeremy Clarkson Top Gear.

                    The Power of Dreams

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Adrian Octavian View Post
                      Multumesc frumos!
                      Acum ma chinui sa bag waze pe el ca e mai dubios putin.
                      sa o stapanesti sanatos! ai reusit sa pui waze-ul pe ea? merita investitia in navi? (cei de la honda nord imi facusera prin primavara un pret de vreo 4400 lei pentru montare pachet navi pe a mea si incerc sa ma documentez despre el, dar nu prea am gasit multe despre asta pe net)

                      Comment


                      • #26
                        Merge pus waze, dar o versiune mai veche. Si-a pus un coleg pe cr-v-ul lui nou.
                        '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Salut,

                          Am reusit sa pun waze-ul si merge ok, de fapt am invatat sa pun orice aplicatie android pe el .
                          "In 30 years, Honda has made 15 million V-Tec System and they have never, not even once single failure" - Jeremy Clarkson Top Gear.

                          The Power of Dreams

                          Comment


                          • #28
                            arata bine

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by remgriff View Post
                              sa o stapanesti sanatos! ai reusit sa pui waze-ul pe ea? merita investitia in navi? (cei de la honda nord imi facusera prin primavara un pret de vreo 4400 lei pentru montare pachet navi pe a mea si incerc sa ma documentez despre el, dar nu prea am gasit multe despre asta pe net)
                              Legat de investitie, nu stiu daca merita, eu tot pe aftermarket as merge pentru ca am fost super incantat de cel dinainte (de pe honda civic 2007) in care nu bagasem atat de multi bani pe cat ti-au cerut tie, la mine a fost 17mil navigatia (un quad core care se misca exemplar, puteam alege si mai ieftin dar era ideea ca pastrez masina pe perioada lunga, nu s-a intamplat asa, din fericire pt modelul nou) rama care a fost vreo 300lei si cabluri connects2 care au fost si alea vreo 500lei.

                              Deci zic sa te interesezi cat costa aftermarket.
                              "In 30 years, Honda has made 15 million V-Tec System and they have never, not even once single failure" - Jeremy Clarkson Top Gear.

                              The Power of Dreams

                              Comment


                              • #30
                                @Adrian, you're giving me hope ai si o recomandare de vendor de asa ceva? sigur, trebuie sa intreb si la reprezentanta daca imi accepta cu montajul la ei, ca japoneza e in garantie.

                                Comment

                                Working...
                                X