MARIO: '02 Honda Civic Type-R, Nighthawk Black

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cati bani jucaria?
    sigpic

    Comment


    • 790 lire sterline....Doamne cum merge acum! si inca e cam stock.Impresii mai clare mai incolo ca schimb radiatoarele:clima si racire, sant zdrentuite rau si cel de racire a inceput sa curga asa ca pe saptamana viitoare sper sa o termin.Pana atunci inapoi la Accord
      Civic EP3,Civic FN2
      După ce ai gândit – hotărăşte-te, după ce te-ai hotărât – nu te mai gândi. proverb japonez

      Comment


      • l ai luat deja tunat sau ti a facut cineva tuning? e pacat de scula aia fara galerie de admisie si evacuare cap coada
        sigpic

        Comment


        • Nu mai comentez..nu am inteles ce pacat am facut?
          Civic EP3,Civic FN2
          După ce ai gândit – hotărăşte-te, după ce te-ai hotărât – nu te mai gândi. proverb japonez

          Comment


          • m am referit ca nu lucreaza la potential fara restul modificarilor ajutatoare
            sigpic

            Comment


            • Stapaniri sanatoase. Ti-a facut cineva softul sau mergi cu un soft basemap din Kmanager? Sau l-ai pus direct pe masina?
              '01 Honda Civic Type R EP3

              Comment


              • Stapaniri sanatoase. Ti-a facut cineva softul sau mergi cu un soft basemap din Kmanager? Sau l-ai pus direct pe masina?
                '01 Honda Civic Type R EP3

                Comment


                • Scuze Vlad nu am mai intrat demult...Tomi mi a facut o harta pentru ce am pe ea si sant incantat de ce poate.Urmeaza RBC si ma gandesc si la decat dar inca nu sant prea sigur la ce legi dau nebunii astia. Azi maine nu ti arde un stop si faci parnaie o luna L am rugat sa mi faca o harta safe cu vtec coborat si revul un pic mai sus. Am observat ca la condus normal atat in oras cat si afara a scazut consumul.Am mers in Grecia si pe 2700 km am scos 7,5% ceea ce nu mi a venit sa cred.Cand voi termina toata partea hardware o sa i fac un soft dedicat cu wideband si toate cele dar deocamdata m am oprit ca ma gandesc la FK2.Sant in tratative sa vand Accordul asa ca ma pregatesc de big move. EP3 ramane forever in curte
                  Civic EP3,Civic FN2
                  După ce ai gândit – hotărăşte-te, după ce te-ai hotărât – nu te mai gândi. proverb japonez

                  Comment


                  • FK2 nu FK8?
                    '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                    sigpic

                    Comment


                    • In final am optat pt. FN2.FK2 si FK8 ma depaseau tehnologic la surubarit si parca prefer N/A.Sper ca am ales fiabilitatea in detrimentul puterii si bineinteles au contat si banii iar efortul pt.FN2 a fost foarte mic dupa vanzarea Accordului.
                      Civic EP3,Civic FN2
                      După ce ai gândit – hotărăşte-te, după ce te-ai hotărât – nu te mai gândi. proverb japonez

                      Comment


                      • Sa-l alergi cu placere si fara incindente! Din pacate FK2 se gaseste mai greu si nu e deloc ieftin, dar ar fi meritat sa ai doua modele diferite: unul NA si unul turbo.
                        Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                        Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                        ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                        ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                        Comment


                        • Ai acum 2 masini teoretic foarte asemanatoare, practic destul de diferite - ma refer la feeling. Chiar sunt curios sa ne spui care sunt minusurile si plusurile fiecareia.

                          Sa le alergi sanatos!
                          '02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

                          Comment


                          • Multumesc...asa ca prima impresie EP3 e foarte agresiv parca esti in razboi pe langa FN care te face mai calm la condus.Am ales solutia rezonabila financiar considerand ca pentru drumurile care le avem FN ul isi face treaba si am ramas si cu niste bani care nu sant putini.FK2 din ce am vazut in DE e in jur de 27k ceea ce nu e putin...in SB e un apartament de 2 camere.De fapt am concentrat 3 masin in 2 ca ma omora intretinerea si 6 seturi de roti,plus ca fata mea e tare fericita cu EP ul. Cand ne plictisim mai facem schimb de masini.Deocamdata am putin de lucru la FN uleiuri lichide placute etc si la primavara 2 telescoape fata.
                            Civic EP3,Civic FN2
                            După ce ai gândit – hotărăşte-te, după ce te-ai hotărât – nu te mai gândi. proverb japonez

                            Comment


                            • Sold ...
                              Civic EP3,Civic FN2
                              După ce ai gândit – hotărăşte-te, după ce te-ai hotărât – nu te mai gândi. proverb japonez

                              Comment

                              Working...
                              X