T-Bone: '10 Honda Civic Type S 1.8 i-VTEC, Nighthawk Black

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Nici nu mai imi bat capul. E clar ca nu e nici o problema si e totul in capul meu. Azi am facut un filmulet pentru cineva care pare interesat de masina si i-am aratat ca motorul e in toate mintile lui si ... doamne ce spectacol a fost pe sosea. Daca nu as avea nevoie de 4 usi nu as da-o nici batut. Iti aduce inevitabil acel zambet tamp pe fata...
    Zburand de la o idee la alta imi aduc aminte de intrebarea primita de foarte multe ori de la oameni adica interesati de ea ... CAT CONSUMA !? E clar ca ala habar n-are ce vrea sa cumpere si ii spun 12 sa plece la VW TDI )) ( din experienta nici TSI-ul nu e economic deloc )
    '09 Honda Accord CU2 Type S A/T
    ex. '10 Honda Civic Type S 1.8 i-VTEC M/T
    ex. '09 Honda Accord CU1 Exec A/T

    Comment


    • #47
      Treaba consumului e cu dus si intors. Si eu am intrebat treaba asta si am ramas surprins sa vad 7.7 (pe 7000+ km) si 8.5 in Bucuresti.
      Acum eu am 8.0 (pe 5500+ km) si 9.5 in Bucuresti.
      Ma interesa consumul caci cealalta masina(Polo 1.4) are consum 8 in Bucuresti si se taraie (avand sub jumatate din cp ai Hondei).

      Comment


      • #48
        Si povestea Type S s-a terminat. A luat drumul Timisoarei. Banuiesc ca se va intoarce pe forum cat de repede. Imediat intru si eu in clubul "a 3-a" Honda...acum sa vedem ce si care va fi. Incerc sa nu ma grabesc foarte tare de aceasta data )) I'll be back !
        '09 Honda Accord CU2 Type S A/T
        ex. '10 Honda Civic Type S 1.8 i-VTEC M/T
        ex. '09 Honda Accord CU1 Exec A/T

        Comment


        • #49
          ...

          Comment

          Working...
          X