RAZVYR: '06 Honda Civic 1.8 i-VTEC Executive, Champagne Silver Metallic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • RAZVYR: '06 Honda Civic 1.8 i-VTEC Executive, Champagne Silver Metallic

    Salutare dragi colegi,


    Insfarsit, dupa un 2.5 tdi obosit si plin de probleme la partea de cutie, am reusit sa-mi indeplinesc dorinta. Masina ii superba si arata mult mai bine decat in poze. Cred ca la noapte voi dormi in ea. Am sa revin cu poze mai 'profi'.

    O seara buna.
    Attached Files

  • #2
    Salut RazvyR, bine ai venit printre hondari!

    Asteptam mai multe detalii si poze, bafta.

    Comment


    • #3
      Mersi frumos. Am sa revin pe sfarsit de saptamana cu poze si detalii.

      Comment


      • #4
        Hello !
        Bine ai venit in familie.

        Sent from my Absolut bottle.
        The other car : SAAB 900NG / 2.0 Turbo / Stock / Black. (SOLD)
        https://www.instagram.com/iamrusu/

        Comment


        • #5
          Să te poarte sănătos!

          Sent with the speed of light

          Comment


          • #6
            Sa o conduci cu placere si la multi km. fara probleme.

            Comment


            • #7
              buna dimineata! cum ai dormit in masina?

              sa ai noroc de ea!
              '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

              sigpic

              Comment


              • #8
                Sa o alergi sanatos si fara probleme!
                Nu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...

                http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Andrei+V/

                Comment


                • #9
                  Multumesc tuturor. Nu am apucat sa dorm foarte mult, am avut de alergat dupa numere, pare destul de confortabila.

                  Comment


                  • #10
                    Sa o stapanesti sanatos! E la fel cu a mea doar ca e putin mai matura

                    Comment


                    • #11
                      Multumesc @happa! Ce pot sa zic despre masina, wow! Imi place tot mai mult, directie precisa si comunicativa, suspensii tari si sta pe drum mult mai bine ca balena de A4. Masina se simte foarte usoara si agila, iar motorul este un deliciu si cutia foarte elastica. Mici probleme cu termostatul, nu se ridica apa la 90,iar butoanele de la clima, cele cu ventilatie nu sunt iluminate, probabil s-a ars ceva beculet.Click image for larger version

Name:	civic2.jpg
Views:	1
Size:	53.7 KB
ID:	722698

                      Comment


                      • #12
                        Ii sta bine la iarba verde. De unde stii ca ai probleme cu termostatul, si nu se ridica apa la 90 ?.

                        Comment


                        • #13
                          Acul de la apa sta undeva la sub simbolul de apa, si nu creste sub nici un fel de conditie(35 grade sau minus 15), iar becurile de la climatizare sunt arse (se mai ard)
                          '08 Fn1 - Invidia Catback, CAI Injen w hydroshield, Omp front braces, Eibach prokit springs, Ferodo ds2500, Oz ultraleggera w Michelin Ps3, GP kit-front/rear

                          Comment


                          • #14
                            Multumesc tare mult @fetherw80, nu stiam si m-am panicat putin ca nu sta acul drept sau ma rog, perpendicular. Masina a venit cu toate fluidele si filtrele schimbate, pana si discurile fata is noi, si ma gandeam oare de ce nu sta acul la 90 de grade.

                            Comment


                            • #15
                              Salut, faina rau! S-ai parte..... In curand vreau si eu una,(rosie...sper) sper sa pui cat ma multe detalii aici, adun info de pe toate site-urile posibile. Putine recenzii negative am gasit.... Salut si multi km fara probleme!!
                              Ignorati va rog lipsa sau surplusul de "i" am probleme cu tastatura!

                              Comment

                              Working...
                              X