DAN DMC: '10 Honda Insight 1.3 IMA, Grey

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ieri masina a primit un upgrade respectiv folii geamuri spata+fata si o revizie completa la Asko.
    Dupa 2000 de km de cand am cumparat-o nu ma pot plange de nimic.In afara de o bieleta antiruliu masina se prezinta foarte bine[emoji51].Consumul afara este 4.7-4.8% iar in Bucuresti 6.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • #17
      Salut, poate facem o intalnire cei trei muschetari Insight, daca va face placere!

      Comment


      • #18
        Salut! Scuze de raspunsul intarziat, abia acum am vazut mesajul tau. Cu cea mai mare placere,oricand.

        Comment


        • #19
          Salut,

          Scuza-ma daca iti fac un pic de offtopic pe jurnal. Bateriile cand ai luat masina le-ai verificat? adica se pot verifica cumva? alte probleme deosebite ai avut cu ea? ma tenteaza sa cumpar la anul una pentru sotie si am vazut ca sunt cateva oferte pe siteurile de la noi de vanzari, mai ales ca are cutia automata, doar ca mi-e putin frica de sistemul asta hibrid, adica nu am nicio cunostiinta despre el. Multumesc anticipat pt raspunsuri.

          Comment


          • #20
            And now we wait
            Era asa de frig afara, incat atunci cand am vrut sa-l scuip pe unul, i-am infipt un țurțure in gat!

            Comment


            • #21
              Dupa ani si ani, raspund si eu. Scuze, am avut probleme cu parola si am neglijat forum-ul. Dupa 3 ani aproape pot spune ca sunt in continuare super incantat de masina, merge perfect, nu am avut niciun fel de problema. In afara de reviziile clasice am schimbat doar bateria de la motor(care era originala).
              Urmeaza sa fac revizia insemnand ulei motor, cutie, filtre, discuri si placute dar concluzia generala este....cea mai fiabila masina detinuta de mine pana acum.

              Comment


              • #22
                Surprinzator (deoarece a fost cam hulita la aparitie ba ca e suspensia spate tip caruta, ba ca troncane, ba ca hybridul e mult sub Prius) Insight-ul se dovedeste o masina foarte fiabila (inclusiv in clasementele consumatorilor de afara). Sa ai noroc de el in continuare.
                '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                sigpic

                Comment

                Working...
                X