Intalnirea Nationala Hondafan 5 - 7 August 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca mai aveti filmulete le astept pe roland_fzj@yahoo.com si puteti sa le urcati pe myairbridge.com
    sigpic

    Comment


    • M-as bucura ca intalnirea din 2017 sa nu fie chiar in primul weekend din August, cum e obiceiul. E singurul weekend din 2017 pe care am deja alt program ... sau sa fie aproape de Cluj si ma impart

      Comment


      • Salutare se anunta ceva de nationala 2017 ? Locatie ,data .....?

        Comment


        • Salutare! Data e clară în fiecare an: primul week-end din luna august. Cât despre locul în care vom organiza.... n-am făcut nicio discuție încă. Vom vedea și vom comunica din timp.
          KMR
          Super Moderator
          Last edited by KMR; 30-01-17, 09:40.
          I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
          My cars:

          '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
          '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
          '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
          '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
          EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
          EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
          EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
          EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
          EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
          EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

          Comment


          • Originally posted by KMR View Post
            Salutare! Data e clară în fiecare an: primul week-end din luna august.
            Nu se poate modifica aceasta regula? Se suprapune pentru al treilea an consecutiv cu festivalul Untold de la Cluj, la care am luat bilete de cateva luni.

            2002 - 2008 Peugeot 405, 1989, 1.6
            2008 - 2010 Hyundai Pony, 1994, 1.5i
            2010 - 20?? Honda CRX Del Sol, 1995, 1.6 ESi
            2016 - 20?? Honda CiviC 5D 2009 1.8 i-VTEC

            Comment


            • Noi am stabilit regula asta înainte de Untold ( adică înainte de prima ediție). Sigur, orice se poate schimba dar orice dată am alege, se va găsi vreun festival, moț, cumetrie, avort, priveghi, etc din cauza căruia nu poate veni lumea.
              I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
              My cars:

              '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
              '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
              '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
              '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
              EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
              EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
              EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
              EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
              EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
              EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

              Comment


              • Ar fi cam aiurea sa schimbam data. Multi dintre noi ne-am stabilit deja concedii si alte evenimente in functie de aceasta data (eu spre exemplu as putea participa si in a doua saptamana, dar poate altii nu)

                Era ok daca se ridica problema anul trecut imediat dupa nationala.
                Honda Civic Type-S PLUS Crystal Black Pearl .:. Eibach : Injen : OMP : Skunk2 : Enkei : Ferodo DS2500 : Alpine Type R : Rockford Fosgate .:.
                Honda S2000 AP1 Championship White .:. KW V2 : OZ : SKUNK2 : K&N : VOLK : Spoon : CUSCO : Mugen : Megan Racing : Goodridge : Ingalls : Powerflex .:.
                1000 Locuri de vizitat in Romania

                Comment


                • Originally posted by KMR View Post
                  Noi am stabilit regula asta înainte de Untold ( adică înainte de prima ediție). Sigur, orice se poate schimba dar orice dată am alege, se va găsi vreun festival, moț, cumetrie, avort, priveghi, etc din cauza căruia nu poate veni lumea.
                  Pai atunci e pusa prost problema... Normal era sa schimbe data la Untold, ca doar stiau de Nationala Hondafan! :P
                  '02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

                  Comment


                  • Ceva propuneri pt locatia de anul asta?
                    sigpic

                    Comment


                    • N-am făcut nicio discuție încă pe tema INH 2017. Orice propunere e binevenită
                      I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                      My cars:

                      '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                      '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                      '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                      '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                      EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                      EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                      EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                      EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                      EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                      EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                      Comment

                      Working...
                      X