Intalnirea Nationala Hondafan 5 - 7 August 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnirea Nationala Hondafan 5 - 7 August 2016

    Perioada desfasurare: 5 - 7 August 2016
    Loc desfasurare: Sercaita
    Cazare: Complex turistic Inexdor
    Program:
    5 August
    12:00 – 20:00 Sosirea participantilor, socializare, cazare , alte activitati
    20:00 - 24:00 Cina, socializare etc

    6 August
    07:00 – 9:00 Mic Dejun
    09.30 – 19:00 Eveniment Hondafan, pranzul, probe: cea mai zgomotoasa evacuare, putere sunet, vot masina, jurizare tuning
    19:00 - 22:00 Festivitate de premiere a castigatorilor, cina
    22:00 – late night Socializare, party

    7 August
    07:00 – 10:00 Mic Dejun
    10:00 – 12:00 Eliberarea camerelor
    12:00 – Pranz + plecarea participantilor


    Alte detalii: pentru cazare sunati la numarul 0760 185 912 si mentionati ca sunteti membri Hondafan. Rezervarea camerelor se poate face pana cel mai tarziu 1 Iulie. Rezervarile sunt blocate doar pentru noi pana la aceasta data, dar incercati sa nu va hotarati pe ultima suta de metri. Cine nu doreste sa se cazeze aici, are si alte variante in zona. Detalii vile:
    vila 1 -5 camere duble
    vila 2 -5 camere duble + 2 camere triple
    vila 3 -1 camere dubla + 1 suita cu 1 camera dubla + camera dubla + 1 suita cu 2 camere duble
    vila 4 -2 camere duble + 1suita cu 2 camere duble
    vila 5 -1 camera dubla +1 camera cu 2 paturi duble + 1 suita cu 2 camere duble
    vila 6 - idem vila 5
    vila 7 - 4 camere duble +1 suita cu 2 camere duble

    Evenimentul de sambata va consta intr-o plimbare cronometrata, in limitele legale. Drumul ales prezinta un asfalt foarte bun, cateva curbe si este destul de liber. Nu se premiaza cel mai scurt timp! Voi posta detaliile de participare si harta ulterior.
    Eveniment facebook
    ticker
    Administrator
    Last edited by ticker; 25-04-16, 13:44.
    Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
    2 roti

  • #2
    Poate foloseste celor care vin din Sud: acces STRICT dinspre Sercaia inclusiv pentru CRV-isti. Nu incercati dinspre Zarnesti/Vulcan ca va lasati suspensia acolo sau mergeti cu ochii-n patru si 20 la ora exersind slalom printre gropi galeata!
    "In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is."

    Comment


    • #3
      Wrong, Io si Ea! Drumul respectiv a fost peticit. Se poate merge pe el, chiar daca nu e tocmai neted.
      L-am facut de cel putin 3 ori anul asta cu Civicul.
      So, puteti sa-l folositi fara grija!

      Comment


      • #4
        Salut, deci nu-s probleme cu un Accord, la drum? am garda cam joasa

        Comment


        • #5
          Nu sunt probleme.

          Comment


          • #6
            Imi cer scuze. Ramm, sterge, te rog, postarea mea.
            "In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is."

            Comment


            • #7
              Nu trebuie ștearsă. E ok să întrebăm
              I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
              My cars:

              '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
              '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
              '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
              '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
              EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
              EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
              EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
              EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
              EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
              EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

              Comment


              • #8
                Salutari, iar ratez INH. Eu ajung in tara in weekendul urmator 13.08-14.08. Asta e, distractie faina!
                2015 Honda Civic 5D 1.8 M/T Lifestyle, Brilliant Sporty Blue Metallic
                ex: Honda Civic 1.4i Hatchback Red 1997
                http://hondafan.etp.ro/gallery/v/andrei_popkorn/

                Comment


                • #9
                  @Io si Ea: scuze pentru tonul meu!
                  Avertizarea ta a fost una binevenita, avand in vedere ca pana la peticire, drumul dinspre Zarnesti a fost unul dintre cele mai rele din tara, ba chiar nu-si merita numele de drum.

                  Comment


                  • #10
                    Confirm starea proasta a drumului 73A pe zona Zarnesti-Poiana Marului-Sinca N/V - Sercaita, acum o saptamana am fost pe acolo....este peticit, dar tot prost este, se circula destul de incet, camioane de mare tonaj... nu cred ca merita sa scutesti cativa Km diferenta fata de ruta Rasnov-Codlea...
                    '10 Honda Accord Tourer 2.0 M/T CW1 Elegance
                    ex '08 Honda Accord 2.4 A/T CU2 EXEC

                    Comment


                    • #11
                      Vtin, nu e nici o problema, zau. Eu am fost ultima oara pe-acolo acum 3 ani si chiar a fost ca porcu. Am si intrebat niste politai locali si nu sperau sa se faca ceva. Ramine sa vedem daca l-a parcurs vreunul dintre noi mai recent si sa vad daca pot sa obtin informatii proaspete de pe forumul de infrastructura. O lamurim noi
                      "In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is."

                      Comment


                      • #12
                        Voi trece eu mai aproape de data INH si voi raporta.
                        Altfel, este corect ce spune marian: ocolul pe la Codlea - daca nu e prea lung drumul - e preferabil drumului Zarnesti-Sercaita, sub aspectul calitatii asfaltului. Daca cineva prefera sa mearga cu viteza ceva mai mica si sa se bucure de peisaj, poate sa foloseasca acel drum.

                        Comment


                        • #13
                          Eu cel mai probabil voi veni sambata dimineata din Bucuresti, asa ca prefer un drum mai rapid Dar intradevar, zona este frumoasa, daca este timp la dispozitie se poate merge pe acolo, drumul este reparat/peticit, nu sunt gropi, se poate merge si cu o masina mai joasa...
                          '10 Honda Accord Tourer 2.0 M/T CW1 Elegance
                          ex '08 Honda Accord 2.4 A/T CU2 EXEC

                          Comment


                          • #14
                            oricine de pe forum poate sa vina ? suna foarte interesant

                            Comment


                            • #15
                              Poate să vină și dacă nu e pe forum
                              Da', să vii pregătit
                              KMR
                              Super Moderator
                              Last edited by KMR; 25-04-16, 19:54.
                              I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                              My cars:

                              '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                              '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                              '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                              '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                              EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                              EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                              EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                              EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                              EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                              EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                              Comment

                              Working...
                              X