ZILE: '09 Honda Accord Type-S 2.4 A/T, Black

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    masina e adus din germania.

    Comment


    • #32
      Legat de folii si eu am luat masina din Germania cu folii montate acolo de primul propritar. Am un fel de autorizare, bineinteles in germana, nu m-am obosit sa o traduc/legalizez. La RAR cand am fost pentru carte/inmatriculare nu a intrebat nimeni nimic de folii. Nu am fost oprit de politie, in aproape un an de cand circul cu ea, niciodata. Daca gasesti o modalitate sa obtii o autorizare romaneasca, fara sa le schimbi, da de veste aici, m-ar interesa sa nu mai merg "ilegal"

      Sa o stapanesti sanatos !
      '10 Honda Accord Tourer 2.0 M/T CW1 Elegance
      ex '08 Honda Accord 2.4 A/T CU2 EXEC

      Comment


      • #33
        am inteles ca cei de la lumar din cluj, care pun folii, ar oferi acest gen de servicii. totul e legal, dar trebuie doar sa iti verifice probabil niste specificatii.saptamana asta incerc sa ajung pe la ei si te anunt.

        Comment


        • #34
          Daca tobele sunt cele originale, poate doar s-au scos rezonatoarele. Nu imi pare un sound sportiv, e galagios dar nu sportiv. Nu te-a deranjat in drumul ala de 400km?

          Comment


          • #35
            nope. nu m-a deranjat nimic la masina

            Comment


            • #36
              Daca e masina mare si bine antifonata nu se aude foarte tare in interior, mai ales daca rulezi normal. Problema cu zgomotul apare la masinile mici.
              Ex: 06' Honda Accord 2.2 i-cdti
              Current: '02 Peugeot 206 2.0hdi/ '10 Fiat 500 1.2L/ '02 Smart 42 0,6/ '07 Mitsubishi Outlander 2.0DiD

              Comment


              • #37
                am obtinut codul la radio
                in sch am fost la baietii din cluj cu folii.nu pot sa imi dea omologare, pot sa imi puna in sch folii la minunatul pret de 900 de lei ( yeah right ). in scg mi-au aratat ca foliile sunt omologate in germania deci am o oarecare acoperire dar sa vedem ce zice rar-ul....

                Comment


                • #38
                  mergi la alti baiet si/sau fii mai inventiv ...sau tu ai vrut gratis?
                  InjectoR
                  Senior Member
                  Last edited by InjectoR; 08-02-16, 15:46.
                  Acest fenomen a fost deja observat si studiat de către oamenii de știință si psihologii din Marea Britanie. S-a scris chiar si in Wikipedia".

                  … Jazz do it ...

                  Comment


                  • #39
                    eu vroiam contra cost evident dar sa imi ia jos foliile si sa imi monteze ei altele, nu mersi o sa incerc la altcineva din cluj sa vad...



                    Anvelope Vara PIRELLI Cinturato P7 Blue 235/40 R18 95 Y XL - a folosit cineva aceste anvelope?as vrea sa mi le cumpar de pe acum ca tare am impresia ca se vor scumpi odata cu venirea sezonului de vara. sau daca aveti alte recomandari
                    Last edited by zile; 08-02-16, 16:27.

                    Comment


                    • #40
                      Cauta si tu unii mai mici, ca astia te ajuta

                      Sent from my SM-N910F using Tapatalk
                      Ex: 06' Honda Accord 2.2 i-cdti
                      Current: '02 Peugeot 206 2.0hdi/ '10 Fiat 500 1.2L/ '02 Smart 42 0,6/ '07 Mitsubishi Outlander 2.0DiD

                      Comment


                      • #41
                        Zile, vezi ca anul trecut si-a cumparat cineva de-aici (Sindrom, parca) Michelinuri PS3 (205 e-adevarat) la un pret imbatabil, 1000 de lei setul, de mi-a venit sa-mi iau un set imediat chiar daca al meu mai duce 2 veri.
                        "In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is."

                        Comment


                        • #42
                          pe 235/45/r18 sunt ~900 lei bucata ) si la specificatii pirelli par mai ok.
                          am vb intretimp cu altcineva din cluj care pune folii si maine ma vad cu el, a zis ca exista variante...

                          Comment


                          • #43
                            Ce dimensiuni ai trecute în CI?

                            Comment


                            • #44
                              235/45 r18. sunt cele stock.

                              Comment


                              • #45
                                Pai și mai sus de ce întrebi de Pirelli 235/40?

                                Comment

                                Working...
                                X