ZILE: '09 Honda Accord Type-S 2.4 A/T, Black

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu am luat de la rusii astia lip de portbagaj si de luneta. Sunt de buna calitate insa astia nu vand decat prin Ebay cu pretul de acolo.
    ....

    Comment


    • http://www.ats-tuning.ru/catalog/hon...-nekrashenaya/

      Comment


      • stie careva codul de produs al senzorului de nivel ulei ? cred ca mi s-a busit ca mi se tot aprinde si cand verific pe joja totul e in paramterii.

        Comment


        • Martorul de ulei se poate aprinde si din cauza lipsei de presiune la ulei.

          power of dreams
          sigpic

          Comment


          • Opreste urgent masina si nu mai circula cu ea! Daca e de la presiune, e grav... Se aprinde rosu sau galben? Scrie "low engine oil level"?

            Sent from my SM-G925F using Tapatalk
            '02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

            Comment


            • e semnul galben de low engine oil level.
              nu e cel de la presiune ulei. e indicatorul de nivel

              Comment


              • Ce ulei folosesti? Mie mi-a dat avertizarea asta FN2ul la un moment dat, desi aveam ulei destul si Alex de la Asko mi-a zis ca e posibil sa fie din cauza gradatiei uleiului - prea subtire.

                Sent from my SM-G925F using Tapatalk
                '02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

                Comment


                • am mers cu honda si imi dadea, am mers cu eneos si imi dadea, acum merg cu motul si mi-a dat. joi am verificat nivelul era peste jumate. vineri dimineata la drum iar mi-a dat semn. azi i-ar mi-a dat semn. pe joja e ok.

                  Comment


                  • va salut colegi! stie careva un service auto sau firma de tuning unde as putea monta un sistem de racire pt transmisie?

                    Comment


                    • am facut recent revizia si am bagat motul 10w-40 . dupa 1000 km condusi exact ca si pana acum nivelul e ok. celelalte erau papate in 1000 de km, scadea nivelul. deocamda sunt multumit.

                      Comment


                      • are vreun coleg o recomandare pentru un scaun auto pentru copil compatibil cu masina mea? m-ar interesa pentru grupa de 0-18 kg sau pe acolo pe undeva

                        Comment


                        • https://m.babymarkt.de/britax-roemer...-a153399.html?
                          Noi asta l-am folosit pt micutul nostru. La inceput l-am folosit cu spatele spre directia de mers. Partea ok la el este ca are mai multe pozitii de inclinare, foarte important pt primele luni cat si la la pozitia de somn al micutului.
                          PS: Scaunele de copii de la Honda de fapt sunt ale acestei firme dar rebranduite, pana si numele modelelor sunt la fel.

                          Comment


                          • super! mersi de recomandare. ma interesez putin de el. si pretul pare foarte ok, nu de alta dar sotia imi batea capul cu scaune de 2500 lei

                            Comment


                            • Originally posted by zile View Post
                              va salut colegi! stie careva un service auto sau firma de tuning unde as putea monta un sistem de racire pt transmisie?
                              Masina are un radiator OEM pentru racirea uleiului din transmisie. E primul in spatele barei fata, jos, cu vreo 2 serpentine parca.

                              Nu e suficient?

                              Comment


                              • nu stiam ca are stock.

                                Comment

                                Working...
                                X