REMGRIFF: '15 Honda Civic 5D 1.8 M/T Elegance, Crystal Black Pearl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by FK2 View Post
    felicitari pt achizitie, in ce pret ai luat-o, ca si eu ma gandeam daca merita sa renunt la white edition pt un racing blue ...asta cu timbrul de mediu sucks...a trebuit sa platesc acolo...si nu am putut paltii cu cardul...deci, fugi scoate bani...vino inapoi....
    16.700. tu? eu m-am dus pregatit sa platesc cash; dar ma asteptam ca in aceeasi zi sa pot merge si la inmatriculari, de-asta m-am dus de dimineata la anaf. ti-ai gasit: mi-a zis tanti de la casierie sa nu cumva sa ma duc la inmatriculari tot in aceeasi zi, ca plata nu se transmite asa repede catre evidentele DRPCIV. *facepalm* *double-facepalm* zic: "doamna, dar chitanta nu e suficienta acolo? ca doar se cere explicit impreuna cu copia ei (!)". zice: "nu, tre'sa vada operatoru' acolo in sistem".

    Comment


    • #17
      da...16.700 am dat si eu , inseamna ca asta e limita de jos

      Comment


      • #18
        Io am dat 16000 cand am luat-o..

        Comment


        • #19
          voua v-au dat breloc la reprezentanta? stie cineva un site bun din ro unde as putea gasi ceva frumos?

          Comment


          • #20
            Originally posted by remgriff View Post
            voua v-au dat breloc la reprezentanta? stie cineva un site bun din ro unde as putea gasi ceva frumos?
            Eu am gasit un breloc frumos de la Salina Slanic Moldova! Asta dupa ce-am cautat in gramada cu VW, Opel, Skoda, H de-ala inclinat etc.
            "In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is."

            Comment


            • #21
              am primit pix si agenda

              Comment


              • #22
                Originally posted by FK2 View Post
                da...16.700 am dat si eu , inseamna ca asta e limita de jos
                Cu, sau fara programul rabla?

                Comment


                • #23
                  La mine a fost cu programul rabla.

                  Comment


                  • #24
                    16.700 cu reducerea de rabla + 400 euro ticketul...deci 17.100

                    Comment


                    • #25
                      Aveam banuiala ca a fost cu rabla.
                      In acest moment White Edition este 14990 Eur fara TVA, si nu mai este specificata si bonificatia de la rabla. Dar sper sa intru si eu in club

                      Comment


                      • #26
                        pai nu prea mai gasesti tickete rabla, nu stiu sa se fi reluat programul...

                        Comment


                        • #27
                          Este foarte posibil sa nu se mai gaseasca tichete, nu am informatii despre asta pentru ca momentan sunt plecat din tara. Revin in cateva zile , dar deja am inceput sa dau mailuri la dealeri sa obtin informatii.

                          Comment


                          • #28
                            Mie mi-au spus ca programul rabla pe anul asta s-a incheiat la inceputul lui decembrie.
                            In alta ordine de idei, stie cineva ce sistem audio avem pe modelul asta? In carte nu scrie marca si nici in oferta nu aparea specific.

                            Comment


                            • #29
                              nu stiu...dar eu sunt impresionat de calitatea sistemului

                              Comment


                              • #30
                                Aveti o solutie la honda:
                                Honda 3D Sound
                                We all want our car sound systems to reproduce faithfully the music of our chosen artists. By adding a compact DSP (digital signal processing) unit to the existing sound system in your Honda, you can enhance your listening experience to a concert hall feeling.
                                Only in combination with the sound upgrade attachment (08B53-TV0-600) - Left Hand Drive - 1CD Audio 6 Speakers.
                                Partnr: 08A53-TV0-600B

                                Am inteles ca va transforma sistemul normal intr-unul premium, similar cu cel de la echiparile superioare.
                                2017 Honda CRV 9AT Executive + Connect + Sensing
                                Ex:
                                2014 Honda Civic Executive
                                2011 Honda Civic GT

                                Comment

                                Working...
                                X