DANSST: '15 Honda HR-V 1,6 i-DTEC Elegance Nav M/Ti, Modern Steel Metallic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Frumoasa masina Sa o stapanesti sanatos !!!
    '15 Honda HR-V 1.5 M/T Elegance FWD
    '08 Honda Civic Sedan 1.8 M/T Galaxy Grey
    Honda.........the best!!!!!!!!

    Comment


    • #17
      Originally posted by DansSt
      ...dar inca am probleme cu setarea mirror link, se pare ca le-au pregatit mai mult pentru IPhone decat pt androide (eu am un Galaxy S6). Oricum, optiunea nu este valabila in mers.
      Intre timp s-au rezolvat problemele cu ce poti sa faci in mers si in plus poti instala si aplicatii andriod compatbile cu versiunea 4.0.4 (only).
      Urmareste threadul Honda Connect Android System ( e imens, dar merita ) de pe xda-developers sau direct pe cmhonda.
      Se poate folosi inclusiv portul de hdmi ( si aici poti sa faci mirrorlink cu telefon compatibil ) in mers
      Oricum, acestea sunt valabile nu doar pt hr-v 2015 cu android 4.0.4, ci si pt. alte versiuni Honda care au acelasi head unit ca pe hr-v si android 4.0.4.
      Deci acum iti poti face treaba ( navigatie, player muzica, manager fisiere, video in mers, samd ) si cu acest 4.0.4 antic.

      Ce am mai descoperit interesant la var 1.6 i-dtec elegance fara navi pe care o am de vreo 2 luni, e ca a meritat sa iau varianta fara navigatie si sa imi instalez eu waze, copilot si magic earth, pentru ca si in var asta masina ARE GPS (hardware) pe ea !

      Comment


      • #18
        Salut Cripus, ai un mesaj de la mine. Multumesc

        Comment


        • #19
          Salut!

          Abia m-am inregistrat pe forum. Am un Honda HR-V Morpho Blue 1.6 DTEC ADAS / Navi MT
          Era curios cati posesori de HR-V exista in Romania si daca putem schimba informatii, tips & tricks legate de aceasta masina.

          Trebuie sa recunosc ca in afara de masina de test drive si de cea pe care o am eu nu am vazut o alta masina in Bucuresti.

          multumesc pentru dialog.

          toate bune,
          Alex

          Comment

          Working...
          X