MEGADREAM: '06 Honda Accord 2.2 i-CTDi, Executive, culoare?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Yaris e foarte bun, ai timp sa te mai gandesti....
    O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

    Comment


    • #32
      Un crv?

      Comment


      • #33
        Originally posted by ro861 View Post
        Yaris e foarte bun, ai timp sa te mai gandesti....
        Asa este! Sintem incintati de Yaris!
        Chestia este ca pentru calatoriile lungi nu este foarte incapator,iar peste citiva ani in marile orase nu se va mai putea intra cu masini cu norma poluare mai mica de euro5.

        @alexme24, El Crv imi place daaar, platesti pt. o masina mai mare pentru a face exact acelasi lucru(locuiesc linga mare,intr un oras,nu la munte),pe care il face o berlina.Imi pare o prostie sa ti cumperi 4x4 sau 4x2, si sa sa l folosesti pentru a merge sa duci copiii la scoala sau sa mergi la cumparaturi.....de,sint un pic mai "incuiat".http://www.hondafan.ro/forum/images/smilies/wink.gif

        Comment


        • #34
          CRV-ul este o idee foarte buna.

          Ca sa citez din experienta proprie, ca daily car, te ajuta atunci cand apar situatii mai grele, fie in oras, fie oriunde, gen ploi torentiale, suvoaie intempestive de apa, drumuri cu sleauri, gropite, borduri mai inalte si altele asemenea. e senzatia aia de crucisator care infrunta orice furtuna...!

          In rest privesti lumea ceva mai de sus si, in sfarsit, dar nu in ultimul rand, esti ceva mai in siguranta.

          Dar, fiecare cu preferintele lui...
          O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

          Comment


          • #35
            Originally posted by ro861 View Post
            CRV-ul este o idee foarte buna.

            Ca sa citez din experienta proprie, ca daily car, te ajuta atunci cand apar situatii mai grele, fie in oras, fie oriunde, gen ploi torentiale, suvoaie intempestive de apa, drumuri cu sleauri, gropite, borduri mai inalte si altele asemenea. e senzatia aia de crucisator care infrunta orice furtuna...!

            In rest privesti lumea ceva mai de sus si, in sfarsit, dar nu in ultimul rand, esti ceva mai in siguranta.

            Dar, fiecare cu preferintele lui...
            Multumesc de parere! Din fericire asta cu sleauri,gropite,suvoaie de apa,nu e cazul meu.
            Inca nu m am hotarit.

            Comment

            Working...
            X