STEFF1G: '15 HONDA Civic Sedan LS 1.8 i-VTEC M/T, Polished Metal Metallic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by Crispo View Post
    O posibila cauza ar putea fi ca la inlocuirea filtrului de polen, sa fi cazut in aeroterma ceva resturi de frunze sau ce se mai aduna pe acolo, care o data intrate in paletii aerotermei sa produca zgomotul respectiv.
    pai din cate stiu eu filtrul de polen este in interior , in torpedou , si ar fi cam greu sa ajunga ceva pe acolo (zic si eu)

    Comment


    • #77
      Originally posted by steff1g View Post
      pai din cate stiu eu filtrul de polen este in interior , in torpedou , si ar fi cam greu sa ajunga ceva pe acolo (zic si eu)
      Nu e deloc asa, eu aveam o albina prinsa in filtru cand l-am scos afara. Plus alte gaze mici si resturi de frunzulite. Acum daca e sa pice ceva inauntru...asta e. Nu cred ca se poate scoate afara filtrul intr-un mod in care sa se elimine complet acest risc.

      Comment


      • #78
        Originally posted by catalin_bda View Post
        Salut,

        Si eu intampin aceeasi problema, se aude un bazait de la aeroterma. Ai rezolvat ceva?
        Nu , am aflat ca masina a iesit din garantie acu 3 zile .... vineri am programare la revizie , sa vad ce rezolv atunci

        Comment


        • #79
          Salut,
          Ai gasit modul pentru pilot automat? dar nu original ca e prea scump...
          rugby
          Junior Member
          Last edited by rugby; 22-08-18, 08:04.

          Comment


          • #80
            Originally posted by steff1g View Post
            Nu , am aflat ca masina a iesit din garantie acu 3 zile .... vineri am programare la revizie , sa vad ce rezolv atunci
            Pai n-are 5 ani garantie?

            Comment


            • #81
              Originally posted by rem View Post

              Pai n-are 5 ani garantie?
              Nu , doar 3 !

              Comment

              Working...
              X